Alati i radionice

Kolege ako imate potrebu i za nekim terenskim radom razmislite i o akumulatorskim odvijacima.

Послато са SM-A510F уз помоћ Тапатока
 
Pun kp Milwaukee, DeWalt, Bosch 1/2 udarnih odvijaca.

A verujte mi nema lepse od toga kad ne razvlacis kablove/creva vec radis i na njivi i u svakom kutku dvorista bez po muke.

Sent from my SM-G960F using Tapatalk
 
Sto jeste jeste...znam kad kosim travu kosacicom sa elektromotorom-pre imala motor pa neke muke te ide-ne ide ma krk u b---- sad pici ko luda ali vucem kablove kao da radim u eps-u...
 
Ti si imao neki los motor,dobar benzinski motor je mama i tata za bilo kakav elektro motor.Ne bih vukao kabel za sobom pa da me teraju puskom.
 
Kolege sto se tice ak odvijaca prvi sam bio veliki skeptik da moze da radi neki ozbiljan posao ali pre 4 godine sam nabavio Hilti od 450 nm i prijatno sam bio iznenadjen sta je u stanju da uradi i koliko baterija traje.
Sad sam na sajmu automobila probavao Milwaukee od 2000nm na 1/2 i odusevio sam se.

Послато са SM-A510F уз помоћ Тапатока
 
Da li neko ima iskustva sa naocarima za varenje uvex ultrasonic? Da li je bolji izbor one ili neka maska za varenje od 50-60e.
 
Ti si imao neki los motor,dobar benzinski motor je mama i tata za bilo kakav elektro motor.Ne bih vukao kabel za sobom pa da me teraju puskom.
Mnogo je lakse sa sus motorom, ali el. motor ljepse kosi, ne pada mu obrtni moment, moze da se zagusi ali tada i stane u sekundi. Dok benzinac kada udje u vecu travu, gubi obrtaje i OM, pa ce losije i pokositi, narocito ako je masa vlazna.
 
Uh, treba vući trofazni kabal, ili iznajmi nekog crnca za to , ja imam monofazni ali sam ubacio motor od starog punomata od 2.2 kw i kosi odlično samo što se sad povećala površina travnjaka pa me sinovi nagovaraju da im nabavim neku samohodnu jer zaista treba im puno vremena a u sezoni se često kosi.
 
Uh gadno. Mozda sam se pogresno izrazio kada sam rekao samohodna jer niisam mislio na one koje imaju menjac i pogon ali ipak ideš za njima već one što sediš na njoj, ne znam kako ih nazvati drugačije nego samohodne ili možda baštenski traktor ili slično.
 
Milovane kupi novu kosilicu i bices miran 10ak godina. Nova ti je oko 250e a Viking u kvalitetu imas za 300e. Ne isplati se rizikovati.
 
2lnegt0.png
[/IMG
]da li se sa ovakvim brenerom i obicnom plinskom bocom moze kvalitetno ugrejati komad metala?konkretno zapekle su mi poluge papucica kocnice na osovini na imt 560 i nema sanse da ih razradim cekicem i wd sprejom.
 
Nazad
Vrh