Alati i radionice

I na co2 i elektrolucni mora se drzati ugao tako ta ona tackica-luk je ispred `bare` tj da se drzi na pocetku vara da nebi zarobio sljaku u var...i razdaljina od toga sto varis ne sme biti velika jer na elektrolucni ce da prsti na sve strane i biti nekontrolisano i na co2 da lete pucne i light show kroz masku da se vidi jer je povecan otpor...ako je razdaljina od dizne iz koje izlazi zica i toga sto se vari velika i zastita gasa je isto smanjenja jer je odaljena od toga sto se vari.
 
Evo jedan Iveko 25t/3m i 26m max visina.
11bffedc682b48a0ccd7d9cd4468b0d1.jpg


Sent from my SM-G900F using Tapatalk
 
Iveco samo lud covek vozi :osmeh:
taj sam,imam 2:haha:
440e42 euro jako star 1.200.000 km i oko 3000-3500 sati na leru :osmeh:
stralisa e5 420 2008 oko 850.000km
jedan fm 380 2003 zadnji pre kineza sa oko 750.000 km bio bdf od sityekspresa kupljen od porse lizinga sad je paletni kiper
 
Jednom sam vozio Euro Cargo tandem, i jebao sam im i oca i majku.I svima redom stavio indikator za ulje na instrument tablu, a merac zavukli ispod desnog to ka, a mator sam da verujem displeju pa dok ne vidim sipku ne krecem.Moras tocak da obgrlis da bi spisku izvukao, jos ako imas kratke ruke :haha: Al jedno ga vadi tandem ne oseca i fuler milina za voznju.
 
A prost gastarbaiter samo mecku i bmw...sto ja nisam tako prost nego vozim golf 2...jao cu da se opijem od muke:osmeh:
 
Jednom sam vozio Euro Cargo tandem, i jebao sam im i oca i majku.I svima redom stavio indikator za ulje na instrument tablu, a merac zavukli ispod desnog to ka, a mator sam da verujem displeju pa dok ne vidim sipku ne krecem.Moras tocak da obgrlis da bi spisku izvukao, jos ako imas kratke ruke Al jedno ga vadi tandem ne oseca i fuler milina za voznju.
Fuler je zakon ko zna da salta,imam ga onaj najnoviji sa samo 4 brzine

Послато са SM-J710F уз помоћ Тапатока
 
Burazerov jedan žuti 1843 actros kiper truck ima 45000 radnih sati i 2 000 000 km ide ko leptir ne jede ulje vuče ko mazga
A beli su sva tri još ko novi 1840 vukli cisterne po francuskoj nisu bili kiperi


Poslato čelo bašče uz pomoć 'levatora
 
Fuler je zakon ko zna da salta,imam ga onaj najnoviji sa samo 4 brzine

Послато са SM-J710F уз помоћ Тапатока

Fuler je raj, u odnosu na Rabu i Kamaza na samar :osmeh: Jos sam tad prvi put kacio tandemku sa teleskopom tad i nikad vise :haha: Ono je tesko sranje, pogotovo rikverc lakse mi bilo prikolucu u rikverc da teram, nego tandem sa teleskopom.
 
Какви су они апаратићи што немају боцу него само жицом се швајсује
 
To je samo zica punjena u pitanju ako mislis na to,nema veze sa aparatom,tj obican klasicni mig/mag.
Edit: Sad vidim sta si ti mislio,nisam znao da postoje i ovi obicni aparati koji rade samo sa punjenom zicom,nemaju mogucnost gasa uopste...ja to ne bih uzeo nikad.Punjena zica mislim da je nesto skuplja ,no nisam siguran,sve u svemu za rad je po terenu,tj napolje ako ima vetra ,gde se ne moze koristiti gas kao zastita vara,ne vidim nikakvu prednost u odnosu na klasican mig/mag aparat.
 
Fuler je raj, u odnosu na Rabu i Kamaza na samar :osmeh: Jos sam tad prvi put kacio tandemku sa teleskopom tad i nikad vise Ono je tesko sranje, pogotovo rikverc lakse mi bilo prikolucu u rikverc da teram, nego tandem sa teleskopom.
Zašto?.
Retko vozim kamion, nemam kategorije, vozim kad moram
Vozio sam tandemku teleskop odlična stvar, moraš imati prostora za rikverc ali je odlična stvar

Poslato čelo bašče uz pomoć 'levatora
 
Trebalo bi da je odličan Lovac luka.
Par drugara ima lda 275 i rade godinama bez greske, mislim da su ti aparati radjeni po Esab-ovoj licenci
 
Malo mi prevelik dobijam ga za 350e
Mrcina 380kg treba to pomerati po radionici

Poslato čelo bašče uz pomoć 'levatora
 
Nazad
Vrh