Alati i radionice

Imam 2 led rota ije na jednom ferguli
Ja lično doneo iz france sa otpada za 6e obe
Vrh su, nisu blinkeri nego rotacije ima tipa 20 dioda u krug i pale se redom sija kao RINGIŠPIL


Poslato čelo bašče uz pomoć 'levatora
E na te blinkere sam i mislio. Oni su primetni na 20-30 metara a te rotacione sa diodama nisam video do sada

Послато са SM-A405FN помоћу Тапатока
 
Odavno sam želeo ovakvog "Boška".Pojavio se na Bašaidskom vašaru ,po izuzetno povoljnoj ceni.
Nije mogao da se pomeri sa ključem na matici za ploču ali posle malo napora i zamene nekoliko ležajeva ,radi.

 
Nepoderiva mašina. Imam doma takvu, ploča fi 180mm, stari kupio početkom 80ih. Jednom zamijenjen kondenzator. Jedino što je teška ko vrag...
 
ljudi sta moze biti da brusilica brzo pojede cetkice i da se dosta greje tokom rada, nije do lezajeva, nije do zupcanika... u pitanju mala black&decker
 
Zna li neko gde imaju polovne četvrtaste krivine pod 90 stepeni za ventilaciju, malo većih dimenzija (~1m x ~1m, može +-20cm nebitno na koju dimenziju)? Krivina kao donje dve sa slike.
cc51f406e8de1ff97726cb6e79158c17.jpg


Послато са SM-J510FN помоћу Тапатока
 
Ne znam gdje da pitam, a ovdje ima majstora pa trebam pomoć...
Zagrizao je i ne pušta! Kako da popustim pritisak, ima li tko ideju?

 
Mozda mu je prikljestio bas dovod ulja :haha:
Pajser ili polugu izmedju uske klipnjace i tela cilindra i samo naglo cimni. Popustice samo da povuce vazduh. Drzi ga ulje i vakuum izmedju elemenara klipa. A mozes i vazduhom kao sto rece kolega
 
Nazad
Vrh