Alati i radionice

Netrrba tu atest, koliko sam skontao kamioni su za fekalije, ako nesto previdis sebe ugrobaris
Mi smo to savijali sami za majevicku cisternu 3,2t lim je bio 6mm taj plašt smo savili, i zavarivali danca
Komsija ima sposoban trovaljak pravio je sebi cisterne za benzinsku pumpu jos pre 25_30g a trovaljak je ostao na dvorištu
Savijao sam kotlanku za rakijski kazan 4mm ko od šale
Jedina stvar je valjci su ogromni i nemože da savije manji precnik od 900mm

Poslato čelo-basče uz pomoć 'levatora
 
Ima u Valjevu firma, kupis kod njih lim i oni ti saviju, samo kazes precnik. Mom drugu savijali. Kuci samo danca povaris..

Послато са SM-J710F уз помоћ Тапатока
 
Radi i Enikom Loznica ali tati se cini malo poskupo. A sto se atesta tice nije problem da se odradi. Koliko je prepravljano sticara i kipera u zadnje vreme. Naravno cena je oko 500e u AMSS
 
Radi i Enikom Loznica ali tati se cini malo poskupo. A sto se atesta tice nije problem da se odradi. Koliko je prepravljano sticara i kipera u zadnje vreme. Naravno cena je oko 500e u AMSS
Gde si radio te ateste, u Loznici ili? trebao bi i ja da odradim, prepravka sa teretnog vozila na cisternu...

Послато са SM-J710F уз помоћ Тапатока
 
Ja nisam radio jer su vozila imala ateste ali sam se raspitao za ovo. Radi AMSS. Oni su pored tehnickog pregleda Elmi na zaobilaznom putu (kod OMV pumpe). Tu rade homologaciju i ateste.
 
Malo se borim sa ovim slikama:osmeh:
Dobio sam ga na poklon. Vidim da je na oglasima oko700 E.
Imam neki stari ali veći za grublje radove. Ovo je za modelare, igračke. Mene interesuje robotika a vremena imam.
 
Danas sam za rodjendan pocascen od lepse polovine sa radionickom lampom na punjenje, tako da vise ne moram razvlaciti kablove.
Fotografija0376.jpg
 
Jel magicna lampa...?:osmeh: razvlacenje kablova su velike muke...pa se umrse,odmrsis ih,razvlaci ih pa ih skupljaj ponovo...jos ako imas trafo aparat za varenje kao ja pa i njega tovari na kolica pa skidaj opet pa vrati kolica gde su bila...ali verovatno nebi bilo interesantno da je sve lako:osmeh:
 
Koji je stručni naziv za ovakvu remenicu,motor je bio na automatu za pakovanje kojeg sam razturio.Razteže se sa špananjem remena i sa time bezstupanjsko menja brzinu remena.


 
Nazad
Vrh