Alati i radionice

Ono sto sam pisao po FB, zbilja bi mi trebalo neku cahuru napraviti, pa ako ces imati sljedeci tjedan vremena da rijesimo i popijemo pice, nista komplicirano.

Poslano sa mog FIG-LX1 koristeći Tapatalk
 
Probao kod drugara ovaj aparat i nisam mogao verovati kako se igra sa 3.25 elektrodama. Ima i pojacani start pa nema lepljenja elektrode, pravo uzivanje je variti sa njim. Nisam mogao odoleti i odmah sam porucio i ja.
picture sharing
 
Malo se ponovio danas, Womax 50L. Sa crevom i pistoljem 18500 din
99419ad9028b119d1639404007bbd7cf.jpg


Послато са GT-I9506 уз помоћ Тапатока
 
Moze li se pumpa za izvlacenje vode iz bunara konvertovati u kompresor?

Poslato sa HUAWEI VNS-L21 uz pomoć Tapatoka
 
Pozdrav iz donjeg srema.
Moram da zamenim prihvat na stonoj bušilici ProMax PTB350, prvi put rasklapam ovako nešto pa ne mogu da skapiram kako da skinem futer sa osovinice(ili ide sve u kompletu)
Mnx1SSbm
.Hvala
WP_20180922_20_12_56_Pro.jpg
 
Glava je na konus,treba samo udarit sa čekičem po glavi samo ne direkt da ne oštetiš glavu.Ja obično udarim sa čekičem koji ima plastične krajeve a ti možeš podložit nešto drveno.
 
Ovog sam pozajmio od rodjaka jer mi istekao atest na boci od co2 i nestalo mi gasa,pa mi hitno trabao imao sam dosta posla sa njim ovih dana jako lepo vari.
IMG_20180918_092141.jpg
[/URL][/IMG]
IMG_20180918_092157.jpg
[/URL][/IMG]
Planiram u skorije vreme da kupim sebi ovakav jer me baš odusevio kako radi
 
moze li sa ovim aparatom da se vari bazičnom elektrodom?
Ovog sam pozajmio od rodjaka jer mi istekao atest na boci od co2 i nestalo mi gasa,pa mi hitno trabao imao sam dosta posla sa njim ovih dana jako lepo vari.
IMG_20180918_092141.jpg
[/URL][/IMG]
IMG_20180918_092157.jpg
[/URL][/IMG]
Planiram u skorije vreme da kupim sebi ovakav jer me baš odusevio kako radi
 
@vasovac
Kod mene kad su varili šupu majstori varili su sa istim aparatom.
Binderi su vareni za stubove sa 4 mm elektrodom ako se dobro secam.Ukrajanja ojačavanja sve su sa njime radili.U toku gradnje je bio jedan majstor bravar iz sela i probao je sa bazicnom da vari jer je hteo da ga kupi takav aparat i video sam da je vario lepo.Nakraju ga je i kupio.E sad ako njima traje koji ga cesto koriste valjda ce i mene da posluzi.
 
Da li je neko skoro kupovao ručni viljuškar paletar? Da li ima negde polovnih a dobro očuvanih sa korektnom cenom? Ili koji novi odabrati nosivosti 2-3t?
 
Nazad
Vrh