Alati i radionice

I mene ista muka mori zbog rada na terenu pa sam isto mislio da uradim na tu foru na rasklapanje ali od puno jacih cevi. Ta konstrukcija na njima je od obicnih tankozidnih cevi 60x60.Samo trebam naci da mi neko ustupi svoju original da je iskopiram.
 
I mene ista muka mori zbog rada na terenu pa sam isto mislio da uradim na tu foru na rasklapanje ali od puno jacih cevi. Ta konstrukcija na njima je od obicnih tankozidnih cevi 60x60.Samo trebam naci da mi neko ustupi svoju original da je iskopiram.

Upravo to je problem sto radionicu jako retko vidjam jer mi je 99,99% posla teren tako da od prave rode nemam koristi.
 
Ja imam istu kao luka sto je postavio,ali fabricku,menjam sa njom glave na glodalicu koje su oko 200kg i sad sam klao ,bey problema podigla svinju od 240kg. Kotao ima preko 300kg podigla ga u auto prikolicu.a bila je max izvucena.kad se uvuce,moze i vise da podigne.
 
Ja sam je kupio prošle godine a nisam ništ težeg dizo možda oko 300kg.Mana je što presporo izlazi klip a dobro što se sva sklopi i zauzme malo prostora u radioni.

 
Onda mozda zameniti klip sa klipom od hedera od 142 i staviti klasicnu drukalicu ako bi ostatak konstrukcije to dozvolio,da se ne slomi kompletna od te tezine.

- - - - - - - - - -



Sta mislis kolega jel bi u onom da kazem originalnom stanju mogla da podigne rusov motor ili joj ne bi ginula ovakava prepravka?
Motor ladno da digne, meni to odradi bez problema
Ni original nije bila loša ali je vlasnik bio sirov ko grana
I sad se rastavlja i nosam je na krovu od RAKETE
Svasta odradi ovce janjce manje krmuzine, radionicu, unosi panjeve u pusnicu

Poslato čelo-basče uz pomoć 'levatora
 
Ljudi hvala svima na informacijma i brzim odgovorima.
Maticu da nije roda od kolege slucajno iz Petrovcica?

- - - - - - - - - -

Na KP trenutno najjeftinija 135 evropakih ista kao od clana Abarth 822,moram kupiti pa probati ali posle vasih komentara verujem da te poslice po terenu da samo spusti i podigne motor moze da odradi.
 
Izgleda da sam je ja preplatio,dao sam 200e i po nju sam moro da idem.Samo tad su cene ovakvih kod nas bile oko 280eur.
 
Bila je jedna u Petrovcicu pre par meseci na prodaju pa reko da nije to ta.
I sad ih ima i po 200 i kusur ali i ova od 135 i ta deluju identicno tako da mislim da sas nema smisla kupiti tu skuplju jer nesto sumnjam da ima neke razlike ali mozda i gresim.
 
Izgleda da sam je ja preplatio,dao sam 200e i po nju sam moro da idem.Samo tad su cene ovakvih kod nas bile oko 280eur.
Ja sam je dobio a koštala je 135 e ,bratu trebala jednokrato da neku mašinu parkiraju u radioicu posle mi je poklonio.

- - - - - - - - - -

https://www.kupujemprodajem.com/Gra...0-rsd-pdv-71003653-oglas.htm?filter_id=141188
Da li neko koristi paletare od ovog trgovca? Uzeo bi jeda za po dvorištu do 1000-1200 kg najviše imam potrebe.
 
Nazad
Vrh