Alati i radionice

E Putin ja dobio zimus na poklon plavi Bosch 2000w f230
Odlična mašina pojela bar 30_40 reznih ploča do sada sa njom samo sećemo
FEIN brusi
Iskra četka
Black decker fleksi šmirgle
A od malih
Westfalia i Bosch 1000 seku
Bosch 750 šmirgla
Bosch 500 četka
Bosch 650 fleksi šmirgle
Moram još koju kupiti nek bude na stanju
Nevolim menjati kamen nikako kad tražim ključ
Tako i aparati jedan radi 2,5mm
Drugi 3,25mm
Treći 4_5mm
CO2 uvek na full gasu

Poslato čelo bašče uz pomoć 'levatora
 
Luka, ja sam mojima uveo zabranu kupovine alata i kucnih aparata koji nisu marke BOSCH. Jedina marka koja me jos uvek nije razocarala.

Послато са SM-J710F уз помоћ Тапатока
 
Dobra je i makita,kad bih kupovao brusilicu 230mm nesto malo vise ka njoj vagam bar u tom segmentu mada ni sa bosch-om nema greske...
 
Oću sad jednu dve male makite možda i crvene nadje se akcija 5_7000din
A daću neke moje što su isluzene zetu
Njemu kamen bude 3 meseca

Poslato čelo bašče uz pomoć 'levatora
 
Ako je AEG vredi da se remontije svakako ako je glava dobra.
Može li kontakt nekoga ko remontuje? Imam veliku Aeg bušilicu, ne zna ni sama koliko je izbušila. Samo što je dobila nov futer počelo da zeza nešto oko struje. Zaleće se non stop. Rasklapao, probao sve da očistim i sve mi deluje ok, ali problem i dalje isti. Pre neki dan nova BlekiDeker sama upali čekić i neće da ugasi. Na kraju sve bušio starom Iskrom, ruke pokidala.

Послато са SM-J510FN уз помоћ Тапатока
 
Хтео бих да направим сонду за узорковање зрна, а нисам успео да пронађем танкозидне металне цеви. Да ли неко зна где би се могло купити, у НС или другде?
 
Хтео бих да направим сонду за узорковање зрна, а нисам успео да пронађем танкозидне металне цеви. Да ли неко зна где би се могло купити, у НС или другде?
Imaš kod Ilića na otpadu u palanci ja danas bio idi odma ujutru ceo kontinent je od kapije levo
PS vidim da si iz Pivnica

Poslato čelo bašče uz pomoć 'levatora
 
E Putin ja dobio zimus na poklon plavi Bosch 2000w f230
Odlična mašina pojela bar 30_40 reznih ploča do sada sa njom samo sećemo
FEIN brusi
Iskra četka
Black decker fleksi šmirgle
A od malih
Westfalia i Bosch 1000 seku
Bosch 750 šmirgla
Bosch 500 četka
Bosch 650 fleksi šmirgle
Moram još koju kupiti nek bude na stanju
Nevolim menjati kamen nikako kad tražim ključ
Tako i aparati jedan radi 2,5mm
Drugi 3,25mm
Treći 4_5mm
CO2 uvek na full gasu

Poslato čelo bašče uz pomoć 'levatora
Tako i moj tata. Jedna za secenje, druga za brusenje. Na kraju meni ostavi da motam kablove :haha:. Inace imamo 7 brusilica u kuci: Metabo 2700W, 3x mali Bosch, 2x Flex i jedna Perles. Al kad vidim da mi fali rucka na brusilici sa kojom radim, pa psujem da me cuje pola komsiluka :haha::haha:.
Samo mi fali obiljna radionica da lepo oragnizujem alat (vise ni sam ne znam sta iammo a sta nemamo kod kuce) al Boze zdravlja i vremena bice i to...
 
Nego danas sam radio neki krš jedva vidiš da ima motor
A ništa bez V8 mrcine
Ko još pravi kamion sa rednim 6 akom samo FAP Priboj
Daj malo V8 ili V10 da se snaga oseti
Kupiću sebi jedan V10 atmosferac Mercedes da ga turiram da podjebavam komšije
5ddeefe21d24c3eedd2de26fecc857dd.jpg
b3df688d327286abc69b52c2cb0ae433.jpg
c4031080f4662f42c3227c5aef701b25.jpg


Poslato čelo bašče uz pomoć 'levatora
 
Ekologija ubija velike motore. Jedino je Scania ostala verna V8 motou (ene ga gore na slike), barem narednih 5 godia jer joj za sada toliko dozvoljava ekologija. Danas je nova Scania V8, cuvena "Kraljica" simbol prestiza medju prevoznicima.
Luka uzmi ti lepo staru Mecku 32ojku i upakuj je umesto S-44. Em ces bez šluga orati njive em ce celo selo da grmi kad rebis gas niz sokak :osmeh:
 
Pa da...sad mora kamion da pusta neki dzingl iz auspuha taman posla da grmne ili ne daj boze izduvne gasove,vrlo interesantno kod tih starih sirovina je sto se gotovo ni ne kvare,nema puno sta da crkne...nisu mu nakacili 20 senzora,nabili dzak krompira u lonac...v10 jedino sto trosi inace sve ostalo je pozitivno.
 
Uzeo sam neki truck čisto iz razonode dobio ga povoljno pola dzabe pola zabadava
Hoću da ga sredim i da u zetvi uzmem jednu kadu od burazera da malo vozim iako nemam kategorije
Da nije FAP nebih uzeo
Volim domaće ex YU proizvode
V8 260KS atmosferac
ZF menjač iz traktora IMT
Dobio sam i jedan V10 gratis
E sad Boze zdravlja da ga sredimo i da ubacim kip uređaj
Mrcina je potpuno ispravna registrovan još par dana
Samo za kadu i labudicu


d45d280e5aa26c067928a8da57495ea5.jpg
423c6403bdd5281e2c3edba3a9bd6b6b.jpg
2251b5e71f46c5ce7e3ecb5496c40c2a.jpg


Poslato čelo bašče uz pomoć 'levatora
 
Nazad
Vrh