Alati i radionice

Radna duzina sigurno nije. Mozda duzina postolja? Nazivna radna duzina se meri izmedju siljaka. Potisjevi strugovi od 2000 imaju "srednju nogu" na postolju..
 
Ako nekom treba mala brusilica ima kod mene u jednoj gvozdjari wurtova 760w za 5600 din. sa tri godine garancije. Ja uzeo sebi i radi ko osa, juce bio kod njih i vidim da ima jos 10-ak komada.
Fotografija0171.jpg

Fotografija0172.jpg

Fotografija0174.jpg
 
Imas za 1600 din vise Bosch 125mm disk isto 3 god garancije. Ne kazem da je ovo losa kupovina....
 
I ja sam od one stare boshove garde i u bosh nekako najvise vjerujem ali nisam nigdje mogao naci pravu boshovu bez 12000 din. [bar ovde u sm su takve cene] i u nekom ducanu nadjem je za nesto oko 8000 ali made in kina i odustanem od bosha. I sasvim slucajno dodjem kod ovih i vidim na stepenicama bilo slozeno bar jedno 200-tinjak kutija tih wurtovih a i nije nesto skupo za novu.
 
Ma nemos tu vise biti pametan sta je otkud, inace dosta lici na boshovu 7-115 a bosh da je made in germany vise nema nego samo made in russia ili made in kina. Na ovoj mojoj pise na plocici sa podacima made in greece.
 
Da kod njih, postavio sam sliku sa racunom i podacima ne radi njih nego sto mi se cini odlican alat za male novce, pa mozda nekom treba od clanova da uzme a ja sam je vec dobrano isprobao i nemam zamjerku.
 
Ljudi jel ima neko da radi sa Abakovim kompresorom? Kakvog su kvaliteta? Ima dosta po oglasima pa reko da se ne zeznem sa kupovinom.
 
Traži nešto polovno tipa PPT ili Trudbenik Doboj.To je ne uništivo a ima delova svuda ako zatreba i može da se popravi.
 
Taj ti je bas dosta skup sa delovima a ukoliko bi uzimao posebno glavu pa sve ostalo tek onda nemas racuna da to radis.
 
Nazad
Vrh