Alati i radionice

@Kardan Dali su ono knipex papagajke? i koja je njihova cena?
 
Da to je knipex. Ja ih imam vec preko 15-tak godina, kada su se tek pojavile, Wurth verzija, koristim ih za sve moguce..
Ja tada platio oko 70 maraka, kada je to bilo vise nego sada 70€..
Vidim da sada kostaju oko 30-tak € ali imam utisak da nije isti kvalitet kao ranije..
 
Dobar dan, da li mi neko može pomoći, imam ručnu pumpu za vodu SIGMUND marke i ima 2 klipa, klipovi su posebnog prečnika, odgovaraju za rucnu pumpu 16-ticu, da li mi neko može reći gde ima gumica ili kožica za klipove tih dimenzija?

 
Ja sam ove knipex cobra 300,platio 5300din po komadu.ali stvarno vrede svaki dinar.

25ti0eg.jpg
[/IMG]
 
Juče kupljen a danas malo sređivanje sitnica tak da sad radi kak treba.Pored sam dobio još jednu novu traku i grafitnu podlogu po kojoj na ravnom delu klizi traka.Nema nikakve pločice nit nalepnicu sa podatcima tak da koliko sam našo na netu nek bi bio oko 3kw i 2800 obrtaja,kad radi dobro se oseti snaga jer i traka je velika 15cmx200cm.Ima i plexi zaštitu na prednjem delu ali nisam sliko jbg.






 
Drugari skoro je Neko kacio link za ROTORE naime pozajmio sam drugaru malu bosch brusilicu plavu Gws 125 1100w I zapalio je sekao crepove

Послато са Lenovo A2020a40 уз помоћ Тапатока
 
@Kardan nesto mi nije jasno...kako to da stalno kupujes ove alate i plus su u kvalitetu-ne kupuje se to svaki dan-traje to,jedino da eventualno nesto od toga si nabavio za nekog.Doduse ja imam nekih 40 cekica:osmeh: sa vecinom nisam ni ekser zakucao ali opet imam.Ja od svega ovog bih uzeo taj set od 3 plavih gedore klesta,2 knipex i taj wiha.
 
@Kardan nesto mi nije jasno...kako to da stalno kupujes ove alate i plus su u kvalitetu-ne kupuje se to svaki dan-traje to,jedino da eventualno nesto od toga si nabavio za nekog.Doduse ja imam nekih 40 cekica:osmeh: sa vecinom nisam ni ekser zakucao ali opet imam.Ja od svega ovog bih uzeo taj set od 3 plavih gedore klesta,2 knipex i taj wiha.

Pa kolega ja samo kupujem ono sto mi treba

Imamo dve razdvojene radionice otac i ja tako da treba i alat nesto se polomi i ponekad zaturi itd.
Alat stavljam i u traktori i masine da bi imao kod mene ako zatreba i to u bas svaku masinu.
A kvalitet alata kupujem sprem namene.

Za drugog ne kupujem alat jer to dodje uvek do neke diskusije... Te oko carine, te oko kursa, prevoza, cekanja za pare.
Tako da ne radim to.

@Putin
Bio sam ranije i to za vozila iz Minhena i Ingoldstadta
Sada radim samo na svoja vozila i od familie, drustva, komsiluka.
 
Poslednja izmena:
Jel su ovi na carini kucali da čuju jel prazna?

Послато са SM-J530F уз помоћ Тапатока
 
Nazad
Vrh