Alati i radionice

Ja koliko vidim na slici jesu, 16 i 20.

- - - - - - - - - -

Ima li ko da proda puno zeljezo 120 cm duzina 5 cm sirina i 3 cm debljina..Nemogu da nadjem nigde da se ubijes.

To
jedino da ti neko odreže pantografom od velike ploče, takav flah se ne prozvodi. Druga solucija je da uzmeš 6 flahova od po 5mm debljine i 50mm širine e (to je već lako naći) i , složiš kao tortu i zavariš ih po dužini u jednu traku od 30mm.
 
U blizini mene na otpadu ima ploce i po 10ak cm debljine. Sijeku po zelji, cijena otkupa je 1,17KM po kg. Dal sjecenje naplacuju, ne znam. Mogu pitat usput.
 
Имал' ко искуство са овим алатом?
58f43cc8eac0fa8ff9eb505456c8522e.jpg


Послато са GT-I9506 уз помоћ Тапатока
 
Zna li neko gde mogu da nadjem adapter sk3-mk3, bilo bi mi bolje sk3-mk4
Video sam na netu da postoji ali ne mogu da nadjem kod nas sa duim vratom zbog izbijanja burgija. Nasao sam ali sa izbijanjem na konusu sto mi ne odgovara, treba mi da se izbija van konusa, tj van busilice.
 
Kolega,tockovi se ne odvrcu takvim kljucem...A i ti si se popravio,jos malo i prelazis u klasu pravih ljudi 100+,ali kilograma
 
Bog silu ne voli, srecom zavrsio sam bez razbijene njonje ili slicno, a gvozdje se lako dokupi.
Alat nije vrhunski, ali je dobar ima preko 20g i nije do sad popustio ni jedan kljuc, a naodvrtali su se.
 
Nazad
Vrh