Alati i radionice

Ujakov pomoćnik, podigao tarifu na zimski rezim nema vise rumenko sladoled sad ide sok zvake galeb bananice
d301ddcb4aab1fcad1cd2103f309a98e.jpg


Poslato čelo bašče uz pomoć 'levatora
 
Ko grom
Drugarov ćale ga ima 35 god još radi i sasvim mu dosta 2,5mm elektroda
Ti stari trafoi su vrh za kućnu upotrebu, još pogotovo ima ljudi za svoj vek potroše 3 kutije elektroda
Npr moj strika ima varex 160_180 još uvek nov kupljen 88g možda potrošio 5 kutija toliko je njemu trebalo
Komšija ima viladjer trafo odličan koliko njemu treba, nezna da vari i ne pokušava kad mu treba izadje na ulicu NAFATA nekog i zamoli aj samo pecni malko ima i aparat i sve spremno
Dobar inverter jeste prava stvar ali se ne isplati uzimati ga za male potrebe a ovi trafoi su pouzdani do koske nema da nema mož samo da nestane!!!!

Poslato čelo bašče uz pomoć 'levatora
 
Da li je neko produžavao garanciju na Makitinom sajtu? Uskoro nam ističe prvih godinu dana i hteo sam da produžim još onih godinu što daje Makita, ali na sajtu piše da to treba uraditi u roku četiri nedelje od kupovine. Ako je stvarno tako da se džaba ne prijavljujem na sajt?

Послато са SM-J510FN уз помоћ Тапатока
 
Poslednja izmena:
Da li je neko produžavao garanciju na Makitinom sajtu? Uskoro nam ističe prvih godinu dana i hteo sam da produžim još onih godinu što daje Makita, ali na sajtu piše da to treba uraditi u roku*četiri nedelje od kupovine. Ako je stvarno tako da se džaba ne prijavljujem na sajt?

Послато са SM-J510FN уз помоћ Тапатока
Ja sam za ovu moju aku brusilicu enhel produzio na sajtu ali je rok bio do 90 dana...

Послато са SM-A520F уз помоћ Тапатока
 
Preko zime sam slabo čačkao po alatu a danas sam malo improvizovao.Moment ključevi su ispravni ali pošto su im "krckalice" male za 20 kg proklizle su.Na dva sam zavario svoje četvrtke a na jednom sam promenu deo gde je krckalica.Koliko sam primetio najpouzdaniji su momenti koji nemaju krckalice .

 
Bas smo prosti,svima bi godio jedan taj fronius...:osmeh: sta je jedno masince...sitnica::namigivanje:: mig mag pulse sinergic fantastik...cim ima sve to u nazivu ne moze los da bude:osmeh:
 
Luka ,mislim da je malo vise od 2100,jer takav polovan dobar,tesko se nadje ispod 3000 a nov od 450a je od 10 do 12 000e.
 
Verovatno si u pravu...posebno ako je sinergic+fronius...ali koliko se moze gledati na cenu kao faktor? nema rols rojs a da je jeftin.Taj sto ga kupi uracunao je da ima posao da ga uposli i povrati pare ulozene.
 
Luka ,mislim da je malo vise od 2100,jer takav polovan dobar,tesko se nadje ispod 3000 a nov od 450a je od 10 do 12 000e.
Kupljen skoro ovo je mali 200a
Ali sasvim dovoljan za moje potrebe, naime u planu je ortakluk selidba radionice za BPu neku halu gde bi došao strug glodalica ovakav aparat
za početak poneo bi mnogo stvari iz stare radionice,
tamo ima dizalica za auta, kanal i kanalska dizalica, kran ima hidro agregat i alati klipovi i čuda
onako bili bi solidno opremljeni za posao radili bi teretni program najviše burazerove kamione, i naravno usluge
Burazer ima zelju da otvori pa videćemo

Poslato čelo bašče uz pomoć 'levatora
 
Ja sam za ovu moju aku brusilicu enhel produzio na sajtu ali je rok bio do 90 dana...

Послато са SM-A520F уз помоћ Тапатока
Pa sad će skoro godinu dana od kako smo uzeli, tako da od te garancije izgleda nema ništa. Prodavac tad rekao da nakon godinu dana produžim na sajtu Makite još godinu, danas se setio da vidim kad tamo pišu te 4 nedelje.

Послато са SM-J510FN уз помоћ Тапатока
 
Zakasnio si, trebao si odmah to da odradis... Bas sad gledam na sajtu, kad sam uzeo Makitinu srafilicu TD0101F, stoji datum kupovine i datum registracije (razlika kod mene 15 dana)
 
E bezveze onda. Ne koristi se puno, pa se nadam da i neće biti problema u narednoj godini, da mi posle ne bude krivo što nisam produžio na vreme.

Послато са SM-J510FN уз помоћ Тапатока
 
Možda je neko razmišljao na ovu temu možda sam prvi naime zdravo sam teretan 120kg, ćale isto sedišta u traktorima jesu mehanička ali dosta kvalitetna ( nisu oni pijačari) nisu baš kao vazdušna
Razmišljao sam traktori već imaju kompresore da iz sedišta izbacim opruge i ubacim vazdušni klip (njih imam) pre njega pripremna grupa na kojoj bi štelovao pritisak ona je 500din (socijalna) i sve to spojiti na kompresor?
Znam kako dobro da vazdušno sedište ima jastučić koji je sam po sebi akomulator pritiska ali bih probao

Poslato čelo bašče uz pomoć 'levatora
 
Nazad
Vrh