Alati i radionice

Kolega ovako kad pitas to je sirok pojam. Zavisi koji modeli, ima ih puno. Ima i jeftinije a ima i skuplje. Ja moju koristim vise nego elektricnu. Busim sa njom metal, do fi10 i kao vibracionu a kao srafilica to se podrazumeva. Jos nisam imao priliku da vidim da baterija posustane. Inace to je model bez cetkica i kazu da su one efikasnije i manje trose bateriju.
 
Nemam neki model da mi je zapao bas za oko sto se kaze. Zato i pitam ovako uopsteno. Ako neko zna neki model da se istice u odnosu na druge slobodno nek preporuci.
 
Ja nemam neku veliku potrebu za srafilicom tako da sam za neku jeftiniju varijantu. Ove black & decker vidim nisu skupe, a ipak poznato ime. Mada, mislim da i oni samo zalepe svoje ime na nekog kineza. Razmislicu narednih dana jer mi nije hitno.
 
[video]https://www.youtube.com/channel/UC8OQdWVxmjpYQ8aaWj4-fGw[/video]
Zanimljiv kanal i mozda prvi u Srbiji o tehnici zavarivanja. Covek poznaje materiju i fino demonstrira sve postupke i tehnike.
 
Ako ima kod vas Hofer prodavnice njihove šrafilice i bušilice su po mom iskustvu sa njima odlične i nisu skupe.Prodaju pod imenom Workzone.
 
Ja se juče ponovio. Nije mnogo jaka ali spasiće me šarafanja. Danas menjao gume na kolima odvija odlično zavija još bolje.
5f2d0e8baaa506f85b86b2628fb0e1e6.jpg
94336714c41fa86b08c3a6374325abbe.jpg


Sent from my Moto G (5S) using Tapatalk
 
10600 je ovaj komplet. Možda sam mogao za manje pare da kupim neku kvalitetniju- jaču polovnu ali ko zna koliko je radila i kada će stati. Niko ne kupuje one profi da bi mu stajale nego da bi radile svaki dan
 
Са тим поштољима се не одврћу и заврћу матице на точковима,.ко има алу фелне и конусне матице зна о чему говорим.Кад ми дођу са тим могу само добити по глави с њим једино је зато и добар,
 
Treba da kupim pištolj na 1/2 a nikako da dođe na red.Imam Atlas Copco na 3/8 i nije kadar za sve a imam i jednosmernu račvu Atlas Copco na 1/2 sa kojom se plašim da radim jer lomi ruke koliko je jaka.To sam sve kupio novo za male pare a tip tada nije imao u ponudi pištolj na 1/2.Gledam neki Chicago Pneumatic sa dosta nm snage jer su mi novi Atlas Copco jako skupi.
 
Nazad
Vrh