Alati i radionice

Makazice za zivu ogradu, tocilo,disk za drvo,futer za burgije, 11 burgija za drvo i metal, 8 stegica i jos neke dzidzamidze 1000 din I drveni sanduk
5d40ef795af166eaf910d9f75e1f1ccb.jpg
1209293eaca6d18da767f29b3c79f4c8.jpg


Послато са SM-A520F уз помоћ Тапатока
Kad je povoljno, da ne kazem dzaba i Bogu je drago

Послато са SM-J710F уз помоћ Тапатока
 
Kad naidjes na nesto jeftino isplati se uzeti pa neka se nadje:osmeh: mada ja imam 3 tocila od koga je jedno industrijsko,jedan veliki futer koji mi stoji,2 stubne busilice,2 ili cak 3 kruzne testere za drvo nisam siguran,imam i jednu malu prenosivu drvenu kutiju sa tregerima...nju sam nasao.Nebih se nesto ovajdio od tvoje kupovine ali neka je tebi sa srecom:osmeh:
 
Makazice za zivu ogradu, tocilo,disk za drvo,futer za burgije, 11 burgija za drvo i metal, 8 stegica i jos neke dzidzamidze 1000 din I drveni sanduk
5d40ef795af166eaf910d9f75e1f1ccb.jpg
1209293eaca6d18da767f29b3c79f4c8.jpg


Послато са SM-A520F уз помоћ Тапатока
Sa WMW nisi pogresio. Kod nas mozda manje poznata marka, licno mislim da je stara dobra Iskra mala beba spram WMW.
 
мало пре сам је отворио и унутра је уреду све а свиђа ми се и осигурач од прегоревања...

послато са sm-a520f уз помоћ тапатока
 
Koji co2 aparat kupiti za oko 400 evra? Nov naravno. Varstroj ili nesto drugo?

Poslato sa COL-L29 uz pomoć Tapatoka
 
Nemojte ljudi tako.Mi smo i ofarbali prikolice sa takvim sličnim-STRONG-od 40l.Možda nije za profesionalnu upotrebu ali po kući završava posao.Samo što smo ofarbali prikolice pa se isplatio.:ppozdrav:
 
Za sitnice je dobar ja sam nekad uzo polovan jes se nafarbo sitnica al kad sam vido klipic kakav je to je sou. Neko parcence ko plastike stali je boga pitaj to je sva tehnika. Pa nije za mnogo ocekivati ni pregrevati.
Sad mi stoji ako nekom treba nek pise na pp dajem ga za 30e(plavi gude 25l),imam veliki dve glave petoletku taj mi stoji dve godine ponekad gumu naduva.
 
Mi imamo enhelov ko koferce, mali, zgodan da je to stras bozija. Do duse nema rezervoar dakle duva samo ka ima struju ali je stvarno zgodan za te sitnice.

Послато са SM-A520F уз помоћ Тапатока
 
Potreban mi je za doduvavanje guma na traktoru,prikolicama,izduvavanje filtera i tako te sitnice.
Pogledaću i neke polovne domaće ako naletim pa odlučiti.
 
дува као лудо. не могу да се сетим цене, писао сам у овој теми колико сам га платио...

послато са sm-a520f уз помоћ тапатока
 
Nazad
Vrh