Alati i radionice

Naplaćuje se po broju baterija koje se ugradjuju.Dva komada za moj Black & Decker su odradili za 3800 dinara a inače 1 baterija nova je oko 40 eur.Radili su mi ih prosle godine u januaru i za sada rade dobro.

Dve ćelije ili imaš i rezervnu? Na koliko volti radi i da li puniš istim punjačem?
 
Imam dve aku baterije za jednu bušilicu.Baterije su od 12v a sada ih punim malim automatskim punjačem akumulatora.
 
Neki od interesantnih poslova,brusilica sa cetkom i teraj,gradi karakter...a pre svega cisti:osmeh: posle idu oni leonardo-donatelo-mikelandjelo-rafajelo (nindza kornjace) radovi:cool:.Da ne zaboravim pacova on tamani kukuruz u pozadini...
 
Ima sada nove elektronike za te ručni rad Li Jon baterije. Može da se puni istim punjačem. Spremio sam jednu koju mi je drugar reparirao da probam sa tom novom elektronikom.
 
Neki od interesantnih poslova,brusilica sa cetkom i teraj,gradi karakter...a pre svega cisti:osmeh: posle idu oni leonardo-donatelo-mikelandjelo-rafajelo (nindza kornjace) radovi:cool:.Da ne zaboravim pacova on tamani kukuruz u pozadini...
200 kinti sat i TERAJ GONI!!!
Još gratis 2 piva i 2 kave zbog radi prašine
Nudio sam kofil masku i antifone nije hteo!
Al je bio GARONJA kad je završio
Kaže kakvo je ovo djubre od brusilice neće da crkne
Negde još u selu je žuljao četkom pa milina greje se brusilica a ova moja nema da greje
Još kad je došao kaže velika je to brusilica, ja izvadim još veću, keže dobra je ova prva


Poslato čelo bašče uz pomoć 'levatora
 
Nasao si im pravu dozu jos jedno pivo i ovo se desi:osmeh:

h85050DBC
 
Pozdrav majstori. Da li je nek busio keramicku ili kakvu vec sudoperu sa ovakvom burgijom? Koliko obrtaja treba za lepo busenje?
05e3f79daa84e8dabcbd47db143e369a.jpg
5ff3eae4008ccce3e3c00173a2332f0a.jpg
b246555ae3a0197293245a2b85f508d2.jpg


Послато са SM-A520F уз помоћ Тапатока
 
Pozdrav majstori. Da li je nek busio keramicku ili kakvu vec sudoperu sa ovakvom burgijom? Koliko obrtaja treba za lepo busenje?

Послато са SM-A520F уз помоћ Тапатока

Okrenes sudoperu naopako.Ispod mesta busenja (trebalo bi da ima zalepljenu nalepnicu) postavis parce stafle i polako na najmanjem broju obrtaja busis sa burgijom za keramiku.Kad probusis rupu uzmi mali cekic i sa spicem polako kuckaj oko te rupe dok ne prosiris koliko treba.Trebalo bi da si dobio uputstvo sa slikama kako se to radi.To glodalo na slici je glodalo za drvo i neces sa njim probusiti.
 
Okrenes sudoperu naopako.Ispod mesta busenja (trebalo bi da ima zalepljenu nalepnicu) postavis parce stafle i polako na najmanjem broju obrtaja busis sa burgijom za keramiku.Kad probusis rupu uzmi mali cekic i sa spicem polako kuckaj oko te rupe dok ne prosiris koliko treba.Trebalo bi da si dobio uputstvo sa slikama kako se to radi.To glodalo na slici je glodalo za drvo i neces sa njim probusiti.
Glodalo sam dobio paketu sa sudoperom. Nalepnice nema vec samo kruzici a na video snimku lik busi sa ovom glodalicom
Na 8,minutu lik busi
https://youtu.be/msbFrBYcEXQ

Послато са SM-A520F уз помоћ Тапатока
 
Ali do sada plavi Bosch FEIN stara iskra, Perles to traje ali ove vilagerke i matriksi to je meni ko sijalica
Danas je fein tukao 8h sa četkom po prikolici
Al ne vrišti otkad sam natrpao mast u glavu
Nama je nedavno "crkla" jedna velika fein brusilica .Pošela je da varniči na kolektoru ,gubi snagu....
 
Srećom pa imaš u rezervi
Takve alate se isplati popravljati vinklovati isl

Poslato čelo bašče uz pomoć 'levatora
 
Dokaz da Bačvani slabo nose cugu
26a2accb4d92648c444561177c0056ee.jpg


Poslato čelo bašče uz pomoć 'levatora
 
Poslednja izmena:
Luka gde si otiso...ostavio si ovde punu flasu da gledamo...gde ide sveps i radza da se svadjaju u stomaku:osmeh:
 
E drugari moji vodio sam brata STEVANA kod doktora
Skomolo od cuge
Juče mi je bio paklen dan i radionici tačno mi je organizam tražio prepečenu kajsiju
A danas sam radio ceo dan nisam imao vremena


Poslato čelo bašče uz pomoć 'levatora
 
Nazad
Vrh