Alati i radionice

Dobar Fapčuga.
Realno, za čoveka domaćina za te neke takve potrebe i ne treba bolji, a zna ga popraviti skoro svaki pametniji mehaničar. Delova i dalje ima..
 
Da li znate gde bi mogao posebno da kupim onu posudicu za sipanje farbe od pneumatskog pistolja za farbanje marke Villager?
 
Nebih znao ali ja imam neki isto vrlo verovatno kineski hvlp pistolj sa 1.3 diznom i stvarno je dobar stari jednom kupio kad bio do nekog buvljaka, a i tezak je...dobar je-okacicu neku fotku.
 
Luka sakupljaš kamiončiće da imaš da se Sigraš. :ppozdrav:
Skupio sam svašta za ovih par godina dok sam kući
Fergi te20
Ovaj
Nekih priključnih mašina i čuda
Sad bih RADOJE DAKIĆ 1000 I Tam 260
Možda i BNT 75 malo niskogradnja ovo ono
Volim EX YU TEGLEĆU MARVU
A kako mi se čini uzeću i onog 65 aka
Isteraće me iz kuće
Kupio sam i Škodu feliciju pick up 1,9 diesel u fazi je sredjivanja da bude servisni auto nisam ni rekao mojima ubiće me



Poslato čelo bašče uz pomoć 'levatora
 
Da li ove jeftinije aku busilice 4000-5000 din mogu da buse u sirovi bagrem? Treba mi da moze da izbusi rupu precnika 5mm i u dubinu 5cm. Bukvalno samo za ovu rabotu, nemam za aku busilicu drugih poslova
 
t6Q6AJY.jpg
 
Kod nas u Rumi sam obisao sve prodavnice koje prodaju i niko nema bocicu kao rezerni deo.

@frenky hvala na informaciji pogledacu.





Unutrasnji precnik matice je 18mm,sitni navoj.
 
Da li ove jeftinije aku busilice 4000-5000 din mogu da buse u sirovi bagrem? Treba mi da moze da izbusi rupu precnika 5mm i u dubinu 5cm. Bukvalno samo za ovu rabotu, nemam za aku busilicu drugih poslova

Ja sam skoro kupio polovnu za 30 evra i moze da izbusi recimo takvu rupu. Jedino sto ne moze mnogo rupa jer baterija slabo drzi. Recimo ja sam je testirao u topolovu dasku debljine 3 cm izbusi 15 rupa precnika 6 mm i mogla bi jos neku uz cedjenje suve drenovine.
 
Nazad
Vrh