Traktori john deere uvoz iz nemacke

jbrtka

Član
Učlanjen(a)
27 Okt 2010
Poruka
2.230
Lokacija
Padina,Banat
Drugar koji vec dugo godina zivi i radi u nemackoj i uvozi traktore,pretezno deutz fahr i john deere.ima u ponudi nove traktore john deer proizvedenih u nemackoj za nemacko trziste.u ponudi svi modeli.ima mogucnost da se uveze nov traktor ako je neko zainteresovan.mogucnost izbora opreme po zelji,od cega zavisi i cena.traktori su obuhvaceni fabrickom garancijom.sta mislite,da li je ovo interesantna ponuda?znaci traktori nisu brazilski niti za trece zemlje,vec pravjeni za nemacko trziste.
 
Izvinjavam se,nije,cisto smo pricali,da li ima zainteresovanih..ipak su to kvalitetniji traktori,od ovih na nasem trzistu..ovo je cisto iz radoznalosti,da li ima zainteresovanih za takve traktore.
 
Na osnou toga,sto su pravljeni u nemackoj,i za nemacko trziste,a ne u brazilu ili sta ja znam.,pa ni automobili se ne prave isto za svako trziste,
 
Ja znam da u slucaju Clasovih kombajna ima razlike. Kod nas je pre 4-5godina stiglo 4 komada nova iz almexa i svima su u roku 2 godine pocrkali kompresori klime,a uspostavilo se da za istocno trziste stavljaju kineske kompresore. Verovatno da na jos necemu zakinu na kvalitetu kad je u pitanju istocno trziste.
 
Pre sesetak godina sam radio u firmi EIBL WONDRAK koja je prodavala CLAAS KOMBAJNE I TAKTORE
I tu sam video jako veliku razliku u zavisnosti od trzista
Npr za istocno trziste su isle neke ruske gume zivo sranje
Kombajni sa klimom bez grejanja?
Traktori koji su bili u centru za obuku servisera sto puta rastavljeni sastavljeni prefarbani pa u SRBIJU kao novi
Kombajni PROTOTIPOVI!!!!!
NISTA NIJE KAO U KATALOGU kao nov a vidi se da je farbana vrsalica iznutra kad udjes u vrsalicu vidi se da je podmazivan!!!!
I sve je to islo kao ganc novo bila su dva kombajna serije TUCANO koji su imali probleme od samog starta sa hidraulikom i elektronikom koje nisu iste kao u katalogu niti ima taj serijski broj u katalogu
Pa bio je LEXION kome je eksplodirao motor na 250rc joj joj pa za nase trziste sve smece ide

Послато са Lenovo A2020a40 уз помоћ Тапатока
 
Zato sam i zapoceo ovu temu,.o tom smo pricali sa drugarom,koji je u poznanstvu sa drugim covekom po redu u fabricii jd u nemackoj,i kaze da moze to da odradi i na kredit da budu ti traktori,pa cisto iz radoznalosti.da li mozda ima neko zainteresovan...znaci sve je regularno,samo ne mogu biti vise traktora prodatih nego sto proda ovlasceni diler..
 
Ako ovako nastave, nece biti mnogo zainteresovanih. Ko je bio u rumi ovaj vasar zna o cemu govorim, al sto se tice ideje nije losa.
 
Nazad
Vrh