Cena i plasman višnje 2017

U jednom selu u blizini Knjaževca , mom stricu je danas nakupac nudio 70 din. cenu ako ih odmah bere ili na otvoreno pa da čeku cenu koja se bude postigla u selu Valevac (selo koje važi da ima najviše pod zasadima oblacinske višnje ) . Moj stric ga ladno odbio !
 
Kako stvari sada stoje, svašta će se ovde dešavati.
Ja sam berbu prekinuo, čekam, pa šta mi bog da.
 
Da li neko ima informaciju kako se prodaje konzumna visnja?


Sent from my iPad using Tapatalk
 
Kod mene sumadinka već bi trebalo da se bere. Može neki info od nekih hladnjača na privatnu poruku?


Sent from my iPad using Tapatalk
 
Beremo neke manje kolicine po 100. Ostalo videcemo. Vise cu da zaradim ovako nego da dam sve po maloj ceni jer je slab rod a cena odkupa mala. Ako sta ostane dacu je hladnjaci ili ce ostati da pojedu čvorci. Kako god, ove godine ovako za iducu videcemo.
Koje kolicine ce zavrsiti u hladnjacama, neznam.
 
Jel ima neko iz Topole? Jel tacna informacija da je jedna hladnjaca iz Aleksinca danas placala 75 din?

Sent from my NEM-L21 using Tapatalk
 
Ovde kod mene natkupci konzumnu plaćaju 60-70 dinara. Dajte ljudi malo da se organizujemo da nas vise ne varaju takozvani trgovci.


Sent from my iPad using Tapatalk
 
Prekljuce je moj poznanik prodao visnju prvu klasu po 70 dinara, da li neko ima informaciju kakva ce cena biti naredne nedelje u okolini Sapca, ja bih trebalo da berem sredinom naredne nedelje?
 
Nazad
Vrh