TMR-sistem ishrane goveda

Zanima me sta sve ubacuje koju kolicinu i za koliko muzara i ako moze snimak kad miksuje..hvala!!!:ppozdrav:posto sam ja moju miksericu vratio zbog nekog problema...
 
Dao mi kum ideju,kaze kupimo rasturivac za vestacko djubre izvadimo taj pus i ubacimo puz sa nosevim i isecemo otvor i eto jeftin mikser,sta kazete na to?
 
Covek verovatno misli na vuceni rasipac,i ja sam prvo pomislio na noseni ali je to u praksi nemoguce uraditi jer je slabo a i ima mnogo krava pa mu je noseni mali...........
 
ja ih nisam video ali pretpostavljam da je veliko opterecenje zato sam i odustao.i ja sam se cudio kad mi jedan strucnjak iz "sano"za najmanju miks prikolicu trazio 5000e.
 
mislio sam sam na vuceni od 2 tone,reduktor se da preurediti ili ubaciti duple lancanike sa dva ojacana lanca i teraj:ppozdrav:

- - - - - - - - - -

ovaj taman za mene :D
 
Imaš one sano male mešalice vučene, sa digitalnom vagom i izbacivanjem sa jedne strane koštaju oko 5.000 nove!
 
Meni se cini da kod nas za 5000e nema nista novo i da je ovo pogresno napisano,ako je ona od 7m3 oko 15000-20 000e +pdv onda ova od 5m3 mora biti izmedju 10000 ili 15 000+pdv..
 
Izvinjavam se ako sam uneo zabunu pogrešni link sam postavio, ali znam da je najmanja od 5.000e po meni je to super ko ima 20-tak krava, smanjuje rad poprilično.
 
Nazad
Vrh