Provera goriva u rezervoarima.

Cuo sam da su u susednom selu radili proveru,ali sam isto cuo kako su jednom vozacu kamiona iz Srbije u Sloveniji naplatili veliku kaznu jer gorivo nije odgovaralo standardu a covek sipao na nasim pumpama.
Jos jedno pitanje, sta ako taj vozac kamiona na primer putuje iz Grcke za Srbiju I sipa gorivo negde u Makedoniji? Kad ga testiraju nasi, sta ce reci? Gorivo je iz Makedonije? Stvarno ne razumem.

Poslato sa HUAWEI VNS-L21 uz pomoć Tapatoka
 
Jos jedno pitanje, sta ako taj vozac kamiona na primer putuje iz Grcke za Srbiju I sipa gorivo negde u Makedoniji? Kad ga testiraju nasi, sta ce reci? Gorivo je iz Makedonije? Stvarno ne razumem.

Poslato sa HUAWEI VNS-L21 uz pomoć Tapatoka

U tom slucaju mora da dostavi racun da je kupio gorivo u Makedoniji. Bilo je na televiziji skoro.
 
Kod mene jos uvek nisu poceli da proveravaju... valjda ce biti neka dojava pre nego sto stignu sa sondama

Cuo sam da ima kod nas na crno da se kupi taj "marker" , ako je tako, bice opet "zivela Bosna"
 
Marker ima svoju koncentraciju u procentima.Možda ga možeš kupiti ali koliko da ga naspeš a da to bude po ps-u?!
 
Marker ima svoju koncentraciju u procentima.Možda ga možeš kupiti ali koliko da ga naspeš a da to bude po ps-u?!
Potrebna je veca kolicina goriva zbog procentualnog odnosa, odmeris sa spricem :)

Послато са SM-J710F уз помоћ Тапатока
 
Ja sam cuo da se u nekim selima severno pojavilo i gorivo koje nije lagalno a ima marker..i zbog toga mu je malo skocila cena, al je i dalje povoljno.
 
O cemu mi pricamo kad svercovano gorivo stize u velikim kolicinama cak i 100 km od granicnih prelaza.. :)
 
Fazon je da su tajkunima dozvolili da uvoze to bazno ulje i prave buckurise..Nama prodaju buckuris i masine se vise habaju i crkavaju!Tajkune ne smeju da proveravaju jer rade zajedno,a setili su se kako da jos vise oglobe posten narod:
Nateras ih da kupuju bazno ulje na pumpama,a ne kvalitetno gorivo iz susednih drzava-kontrolisanje markera u rezervoaru traktora-kazna!
Kupis bazno ulje na pumpi-kazna!-Kupio si bazno ulje a ne naftu.Cak i ako imas racun,vlasnik pumpe uvek ima nekoga ko ce da mu sredi da je cist kao suza..
Kada pogledate sa strane...pa ovaj narod i treba j... jer Dunav je zaledio-skocila cena zbog zaledjenih reka..
Dunav se odledio-ma teraj i dalje po starom...
Mozda se moze pomesati zejtin i ulje za mesavinu (dizel-fam) u postojece gorivo,ali dzabe i to kada je vlasnik pumpe uvek ispravan,a seljak predvidjen da placa kazne,takse,naknade,akcize,pdv,pdv na akcizu...
 
Ja jos uvek nisam cuo da su upecali nekoga u mojoj okolini, nedaj Boze da pocnu, ima prijave da padaju kao kisa!!

Послато са SM-J710F уз помоћ Тапатока
 
Nazad
Vrh