Francuska alpina

U svakom slucaju bolje umjerene trojke nego 2teskasa,pa u toku porodjaja problem i za plotkinju i plodove. Imao sam jednu zenku sa ogromnim abdomenom,ocekivao trojke pojacao proteinski obrok,bile dvojke,plodovi prerasli jedva sam ih "izvadio" sreca pa sam se zadesio u stali.
 
U svakom slucaju bolje umjerene trojke nego 2teskasa,pa u toku porodjaja problem i za plotkinju i plodove. Imao sam jednu zenku sa ogromnim abdomenom,ocekivao trojke pojacao proteinski obrok,bile dvojke,plodovi prerasli jedva sam ih "izvadio" sreca pa sam se zadesio u stali.
Tomo gledao sam tvoje stado na tv jedan dan svaka cast
 
neznam kako bi bilo da se ovaj ukrsti sa alpinom lici mi na burskog :osmeh:
2rp8f8g.jpg
 
Mislim da nije burski, indijska neka rasa, juce sam bas gledao na youtube, nekako mi je visok za burskog, a mozda ja i gresim. Po meni je burska ko kockica, mali a nabijeni. pozzz
 
burski se mesa i spominje mnogo sa ovcama i ovnovima dorper kake veze imajju neznam samo kolko sam cito da ima krvi da je nauka umesala prste
 
Lepo,lepo.. nisam znao da postoji ovakva farma u Lazarevcu.Cini mi se da malo po malo kozarstvo pravi blagi uspon u Srbiji.Jos kad bi nadlezni to shvatili ozbiljno,pa da malo poguraju....:ppozdrav:
 
Nazad
Vrh