Načini za promociju vina

mojalovaa

Član
Učlanjen(a)
28 Feb 2011
Poruka
740
Lokacija
Pakrac
Pozdrav

Otvorio sma ovu temu jer imam razvijen jedan sistem info panela za prezentaciju vina koji bi predstavio a opet da ne ulecem u tudje postove pa reko ako netko zeli pogledati :

https://www.facebook.com/2082031392...031392023647/2088775924682527/?type=3&theater

Uglavnom plan je s time ici u ozbiljan posao pa bi mi svaka sugestija , ideja , savjet dobro dosli , a naj bolje savjete za vino mogu dati vinari .
Ako se krsi s pravilima foruma neka admin slobodno obrise cjelu tu temu .

Hvala svima
 
Promenio sam naslov da bude malo jasnije, jer je ovo što se predstavlja vezano za promociju vina.

Ideja nije loša, ali će vreme pokazati kako će proćo na tržištu.
 
Ok

Hvala puno .

Prolaz na trzist ce ovisiti od moje sposobnosti da ukazem na prenosti koristenja takvih infopanela ali naravno i od toga koliko ljudi shvate koliko je vazno da imaju dobru prezentaciju svojih proizvoda .
Ja nisam proizvodjac vina ali nekoliko sam se puta nasao u situaciji da odem u trgovinu da kupim vino za poslovnu veceru , dolaze mi poslovno ljudi i sad ja dodjem tamo a ono 50 razlicitih proizvodjaca nudi bar 200 razlicitih proizvoda .
Odam od police do police , citam po onim bocama i bljedo gledam u ta vina , nemam pojma nista o njima , niti uz koja se jela posluzuju , niti od kog grozdja se izradjuje osim ako samo ime to ne govori , nemam pojma dali su slatka vina ili poluslatka ili kako vec ide , kupim neko vino , pocastim poslovnu stranku a on mi kaze joj znas to vino ti ide u ribu a uz ove vase slavonske proizvode ti ide ono pa kaze vec koje .
Tako sam ja dosao na ideju da napravim ove infopanele , a ne samo radi toga vec i radi sajmova kad idem da ih posjetim , dodjes pred neciji stand , on tamo tipka po mobitelu ili ima nekog s kim se raspricao , samo sto en zapjevaju , ja cekam pa cekam pa cekam i na kraju odem a zanimalo me vise podataka o nekom vinu , ili bilo kom poljoprivrednom proizvodu .
Zamislite sad dodjete na taj stand , oni tamo se raspricali samo sto ne zapjevaju , vi nemate vremena da cekate dugo , stanete kraj panela , vidite neko bjelo vino , stisnete dugme a ono ljepo cujete audio zapis , vino to i to , godina berbe ta i ta , proizvodjac taj , tip vina takav , posluzuje se uz takva i takva jela .

E to je ono sto ja zelim s ovim da postignem , a ujedno i sami proizvodjaci moraju da shvate da ako kupac nema informacije o vasem proizvodu da kupac taj proizvod nece kupiti osim bas ako je toliko radoznao , a vjerujte i da napisete to na deklaraciji , 98% njih nece to procitati niti uociti .

Ako ima bilo kakvih pitanja slobodno postavite .

Hvala
 
Nazad
Vrh