Cena Jagoda 2017

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Kako ste prolazili veceras? Koja cena isla? Cujem da u Begaljici poceo otkup za Ruse. Koja je cena u BG na kvantasu? Jel isao neko veceras u Udovice i koja je cena? Trebalo bi sutra da krenem sa berbom.. Pozdrav!
 
Mozda je stajala neki dan pa?! Nece valjda sad da pada cena! Javi ako cujes neku sveziju cenu od veceras posle berbe! Mislim da bi trebalo da bude preko 200din.
 
Smederevo pijaca prodaja 300 prva klasa, 250din stajala dva dana. Išla je po 200 u otkupu


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
beograd kvantas 220-260 informacija od kupaca. Novi Sad ne znam jos. Branko mi daje isto informaciju da Loznica kvantas 250-300. Juce sverceri nisu uzeli puno robe jel na volujcu bila skupa jagoda.
 
Na otkup 250 dinara juce bilo ja imao nesto sitno,vidim da i Rade iz grocke stigo sa hladnjacom ne znam kakva je cena kod njega,Radovan iz topole juce placao 250,cujem i neki iz smedereva pudarci agro fruit isto ce da otkupljuju i najvljuju neku cenu za 20 30 vise od drugih,usloc da se pakuje u cinije.Botunjac juce placao od 230 do 250 zavisi od robe.Na kvantasu u Krusevcu od 200 do 250 dinara.Marenovo oko 200 placaju,Slavoljub iz Parcana placao 220.
 
Selenca danas od 15h 200din otkup za izvoz 80%zrelosti.30mm minimum velicina.

Послато са F3111 уз помоћ Тапатока
 
Moja ide sutra na pijac pakovana u pakovanja od pola kila nece ispod sto pedeset da je daju sigurno....
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh