Cena Jagoda 2017

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Smederevo otkup na veliko 250


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Juce kupio prvu domacu jagodu od svog coveka sa kojim radim godinama. 280 neto cena, kvalitet dobar!
Uvozna se na veliko krece oko 180, ali je kvalitet jako los. Kazu da je bilo dosta kisa u Turskoj i da je zato propala.
 
Jutros pomama za jagodom na kvantaskoj pijaci u Beogradu. Domaca otisla na 300-320, uvozna (Turska) 220-250... Videcemo sta ce se desavati za vikend...
 
sad me zove kupac iz beograda kaze bg kvantas danas 280-310 na veliko. novi sad 300din na kvantas. juce na volujac za rusa krenuli sa 270 i zavrsili na 310. to proverena informacija!
 
Ajde malo da utvrdimo neke stvari oko cene jagoda.To poceli sa 270 a zavrsili na 310 uopste nije tacno .Jeste neko prodao po 270 i to velika vecina prodavaca a samo retkima je placano 300.Bio sam tamo i nisam video nikom da je placeno 310 .Ne tvrdim mozda i jeste.Ali ako cemo iskreno 80%je prodato na 270 a 20% na 300 i to samo ko je imao ekstra kvalitet i vecu kolicinu pa kupci za Ruse nisu hteli da ispuste kolicinu.I 270 je bas nerealna cena ali trziste diktira cenu i to je sasvim uredu.
 
izvini sto sam gresio 10 din. I meni su tako rekli oni koji su bili tamo. ja samo kazem ono sto su i mene rekli. i znam da je vecina otisla po 270. samo sam rekao cenu da je bilo izmedju toga.
 
Danas cena? Ima li otkupa? Neki vec spominjaju da pada cena i interesuje me koliko. I ako padne dole zbog kisa sta mislite ima li sanse posle da se vrati na staru cenu?
 
Informacija od čoveka koji ima oko 3h neće padati ispod 200 to je sigurno za ovu godinu
 
Previse lepo da bi bilo i istinito, ali daj Boze da bude tako.. ja bih bio zadovoljan na prosek od 1 euro, to je za mene dobra cena
 
Prodato po 300. Jucerasnje i danasnje branje. Na malo. Pokraj puta na tezgi. Mogu vam reci da ide kao da je 150 iznenadio sam se.

Послато са F3111 уз помоћ Тапатока
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh