Galenika fitofarmacija pšenica Uljana repica - KWS
Rezultati 1 do 3 od 3

Tema: Problemi sa listovima jagoda

Član
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Poruka
    740
    Zahvalio se
    6
    Zahvaljeno 137 puta na 104 poruka
    Downloads
    0
    Uploads
    0

Problemi sa listovima jagoda

Može li mi netko od vas reći zašto mi se ovo pojavljuje na mladom listu , posadio sam devet sadnica u 3 kontenjera po 3 sadnice , zemlja je humokompovit , humus , ph 5.5-6.0.

Sadnice su moje koje sam sam pravio , TP , krene mladi list i kada dođe do veličine oko 3 cm počne na rubovima lagano da smeđi i da se suši prema sredini stabljike , ali samo list , drugi pupovi ponovo teraju mladi list i tako uktug vec 2 tjedna.

Držim ih u sobi na temp od 22 stupnja , vlage ima dovoljno , a mislio sam da nema hrane pa sam dodao po 2 grama po sadnici 7-14-21.

Može li mi netko od vas reći o čemu se radi.

Administrator novii avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Poruka
    7,142
    Tekstovi u blogu
    99
    Zahvalio se
    1,067
    Zahvaljeno 936 puta na 551 poruka
    Downloads
    259
    Uploads
    126
    Evo jedno pitanje koje je bilo postavljeno u temi vertikalno gajenje jagoda, a nikako se ne uklapa pa nije dobilo odgovor.

Ovako će možda neko i izneti neke pretpostavke bez obzira što je post dosta davno napisan.

Član
    Datum pristupanja
    Dec 2016
    Poruka
    71
    Zahvalio se
    26
    Zahvaljeno 25 puta na 16 poruka
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Citiraj Citiram: mojalovaa Pogledaj Poruke
    Može li mi netko od vas reći zašto mi se ovo pojavljuje na mladom listu , posadio sam devet sadnica u 3 kontenjera po 3 sadnice , zemlja je humokompovit , humus , ph 5.5-6.0.

Sadnice su moje koje sam sam pravio , TP , krene mladi list i kada dođe do veličine oko 3 cm počne na rubovima lagano da smeđi i da se suši prema sredini stabljike , ali samo list , drugi pupovi ponovo teraju mladi list i tako uktug vec 2 tjedna.

Držim ih u sobi na temp od 22 stupnja , vlage ima dovoljno , a mislio sam da nema hrane pa sam dodao po 2 grama po sadnici 7-14-21.

Može li mi netko od vas reći o čemu se radi.

mozda bi mogao biti visak vlage

Dozvole pisanja

• Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete odgovoriti u temi
  • Ne možete postavljati atačmente
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •  
Svi postovi su vlasništvo njihovih autora. Poljoinfo.com ne garantuje tacnost, kompletnost ili upotrebnu vrednost informacija, stavova, saveta ili datih izjava. Ne postoje uslovi pod kojima bi mi bili odgovorni za štetu ili gubitak koji je posledica bilo cijeg oslanjanja na nepouzdane informacije, ili bilo kakve informacije nastale kroz komunikaciju izmedu registrovanih clanova.