Zatvaranje zimske brazde

Sutra prepodne idem da tanjiram u banat da ti se javim za onu njivu?
 
Javim ti se na mob. kad stignem na skelu! Treba ujutro jos da montiram ono sto sam vario za Ursusa!
 
Ja sam danas spremao za repu i za grašak.
I kad mi je ostalo 2,25 kj - pljusak. I ajde kući nedovršenog posla.
 
Ja sam danas isao da drljam! Juce sam orao i danas poslepodne sam tek stigao sa drljacom, i skoro da je bilo kasno! Inace kod nas je atar bio pun traktora! Jesenje oranje je sad optimalno da se podrlja!
 
Juce krenuo da drljam, ali mi pukao kais na IMT 539!A po Marfijevim zakonima-rezervni nemam!!! :udri: :udri: ! Srecom uspeo sam da se vratim kuci sa pantljikom od jakne(razmisljam da li uopste da je menjam, jer se super pokazala!!! :haha: :haha:)

Ako u narednih nekoliko dana bude kise, moguce da ce parcele na kojima sam planirao da sejem suncokret dobiti samo jedan prohod sspremasem, jer za vise i nece biti vremena!!!
 
Malopre sam stigao kući bio sam da bacam veštak i posle drljao. Lepo se radilo ali poslepodne su došli mali pljuskovi :kisa:
 
Imam najlon carape kad sipam naftu u traktor, moracu da ubacim jedne u traktor da imam kad krenem na njivu :D

Samo da policija to ne shvati pogresno!!!!E tek te sramote :haha: :haha: :haha: :haha:
 
Nazad
Vrh