Slobodna diskusija o traktorima

Ma ako se nadmećemo nadole u potrošnji,imam i ja jednog u avliji koji troši ko upaljač...Mahindra 475 je tačan odgovor...:cvetic:
 
Moj trosi najmanje jer dok sam god placao uslugu da mi urade kostalo me debelo i novaca i zivaca. A ovako sednem kad hocu radim kako ja hocu i koliko god potrosi kosta me nekoliko puta manje nego drugog platiti. Svaka masina ima iskoriscenje maksimalno u odredjenim poslovima i odredjenim prikljucima a zemljista se razlikuju , dubina rada pa tako mora i potrosnja .
 
Svasta se moze procitati na ovom forumu. Nikako mi nije jasno da najprodavaniji traktori na svetu najvise trose, a oni koji se prodaju po koji u godini, oni trose kao upaljac. Izgleda je ovde neko lud, ili oni milioni ciji traktori prave vir u rezervoaru, ili onih par sto skoro pa proizvode gorivo.
 
K'o da je IMT bio najjeftiniji, najstedljiviji, najjaci, najudobniji itd ali je kod nas bio najprodavaniji, jer je bio NAS i najprodavaniji kod nas.
 
Svasta se moze procitati na ovom forumu. Nikako mi nije jasno da najprodavaniji traktori na svetu najvise trose, a oni koji se prodaju po koji u godini, oni trose kao upaljac. Izgleda je ovde neko lud, ili oni milioni ciji traktori prave vir u rezervoaru, ili onih par sto skoro pa proizvode gorivo.

Po tome izgleda da su jd i mtz najbolji na svetu oni najvise trose a mislim da se i najvise prodaju
 
Nazad
Vrh