Zatvaranje zimske brazde

jel nema kod tupanca vise klinova 20 x 20?
 
ima da se kupe, meni poslali brzom postom. A dali proizvode jos drljace sa tim klinovima ne znam.

Robi meni su rekli da mogu napraviti 3,8m

Bojceticu hvala na cestitki,ne bi mogao da vuce tako mi se cini, imam i onu od 4,4 metara Rus 820 jedva nosi i tesko vuce ako je spusten ram skroz dole. Jedino Zetor se izborio od 90 konja sa 4,4m:off_topic:izvinjavam se pisao sam u temi drljace
 
Ja sam vukao sa 85ks tupanjac teske od 4,4m pre mesec dana. Samo sam morao skinuti rotore, jer prave veliki problem na uvratinama. Brzina oko 9km/h prva priprema. Jako lepo je izmrzlo oranje.
Tako da poluteske od 4,4m sa rotorima moraju vuci Arme od 80ks bez problema. Ja barem ne bih razmisljao o manjim.
7dc43f1ed037d2679078db745ad65666.jpg
 
Ja sam vukao sa 85ks tupanjac teske od 4,4m pre mesec dana. Samo sam morao skinuti rotore, jer prave veliki problem na uvratinama. Brzina oko 9km/h prva priprema. Jako lepo je izmrzlo oranje.
Tako da poluteske od 4,4m sa rotorima moraju vuci Arme od 80ks bez problema. Ja barem ne bih razmisljao o manjim.
7dc43f1ed037d2679078db745ad65666.jpg

Svaka cast druskane na komentaru.Nevidim ni ja razlog zasto ljudi uzimaju manje masine manjeg zahvata nego sto mogu raditi.Kod mene je rus 105-ica agregatiran sa tupanjac poluteska 6.4 m i radim bez problema.
 
Не разумеш јер немаш брега да видиш како би се са тим дрљачама у брегу укакило доста трактора....По равном нема једа али за брег треба канџија....
 
Nije na nisu, privatna pumpa u selu. Inače dizel je Mol-ov...

Послато са SM-J530F уз помоћ Тапатока
 
Не разумеш јер немаш брега да видиш како би се са тим дрљачама у брегу укакило доста трактора....По равном нема једа али за брег треба канџија....

Grunt druze za cega sluzi menjac?brzina manje i gas.Imam i ja brega tako da znam o cemu pricas i radim bez kandžije
 
Svaka cast druskane na komentaru.Nevidim ni ja razlog zasto ljudi uzimaju manje masine manjeg zahvata nego sto mogu raditi.Kod mene je rus 105-ica agregatiran sa tupanjac poluteska 6.4 m i radim bez problema.
Ja sam sanjo jednom da sa 1025 vucem 7.20. i samo na tome je ostalo. Znam dobro sta rus moze. Taj od 105 konja vozim po nekad. :)

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Imam rusa vec 15 godina od 105ks znam sta moze da radi a sta ne.Dok drugi toliko hvale rusa da imaju snage ja mu ne vidim toliko snagu,kad udjes u njega zbog jacine zvuka ciniti se da ce sve da izlomi ali nije to to.
 
Imam rusa vec 15 godina od 105ks znam sta moze da radi a sta ne.Dok drugi toliko hvale rusa da imaju snage ja mu ne vidim toliko snagu,kad udjes u njega zbog jacine zvuka ciniti se da ce sve da izlomi ali nije to to.

Ima snimak na yu tube gde je 892 zakacen na dinamometar ,ako sam ja dobro razumeo razvija 112 ks,takodje ima snimak 952.3 koji razvija 114 ks e zato ih ljudi vole :brutalna snaga iznad deklarisane:ppozdrav:
 
Nazad
Vrh