Krugovi u zitu :)

Draganaa

Član
Učlanjen(a)
21 Feb 2010
Poruka
78
Lokacija
NB
Na imanjima juzne Engleske u oblasti koja je inace postojbina mnogih zagonetki vec skoro 30 godina, pojavljuju se cudna kruzna ulegnuca, tridesetak pa i vise metara u precniku, na zitnim poljima, ostavljajuci ljude u nedoumici kako su stvorena.
Geometrijski precizni krugovi poleglog zita, cija nijedna stabljika nije slomljena, kako je ustanovljeno, nije delo nevremena, zivotinja ili, eventualno, helikoptera, jer su nacinjeni u prelijepim pravilnim formacijama po odredenom obrascu. Mnoge straze dobrovoljaca mogle su nakon mirne noci samo da konstatuju stvaranje novih krugova po poljima.

4sd5ac.jpg


ezqtsl.jpg
2hxwmrn.jpg


Hm...sta mislite o ovome?
 
KAd smo kod paranormalnih pojava evo jedne .Gledam u Sredu mog Pulina, bele mu se zubi kao da ih je izbeljivao kod zubara .Belji mu nego moji pa se pitam otkud to moze da bude :sta:
 
Neznam ko pravi al svaka mu čast , neki su savršeni prava umetnička dela .

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=nUiJX4Ybs9w[/youtube]
 
Jel bilo i kod nas takvih pojava u zitu? Ili vanzemaljci rade samo u Engleskoj i Americi?
 
Pa ja sam nesto cula da je pre 10-tak godina bilo u blizini Odžaka...sad koliko je to tacno bas i ne znam :sta: a kad su vec bili blizu trebali su svatiti na kaficu :haha:
 
@Draganaa
Ajde da napravimo tako nesto izmedju nasa dva sela, pa da budemo i mi na Discovery-u, ali mora tacno na polovini puta da bi nas spomenuli i jedne i druge. :haha:
Za Budjanovce je cuo ceo svet, a za Novi Becej i Basaid jos nisu... :haha:
 
Nazad
Vrh