UZEL kombajni

rasa02

Član
Učlanjen(a)
21 Jan 2009
Poruka
1.978
Lokacija
Ruma
Trazeci ovih dana po raznoraznim oglasima polovan kombajn naleteo sam i na sajt firme Uzel i video sam da i oni prave kombajne.Onako na slici lepo izgledaju,ali neznam dali je neko kod nas kupio takav kombajn.Ako ima neko bilo kakva saznanja,iskustva,neka se javi,mislim da je interesantno posto im je cena dosta povoljna.
 
I ja mislim da su turski,evo bas sam hteo ici na sajt Uzel agri N.Sad ali su ga napali siptarski hakeri ::lose::
 
To vam je kombajn Sampo koji je samo ofarban u crveno i pise Uzel. Poslednji primerci kombajna po informaciji koju sam ja dobio su prodati za 45000 evra po komadu zato sto je firma Uzel pukla.
 
Sampo kombajni su ok koliko sam cuo.

Nisam znao da je Uzel zatvoren, od kada to?
 
Evo sada sam razgovarao sa njihovim direktorom,kaze da u ovoj sezoni nece imati kombajna u prodaji ::lose::
 
to su gluposti da je firma uzel pukla ::lose:: a bio sam sa direktorom uzela pre neki dan i uzeo njihov atomizer i pricao o jos nekim masinama nova isporuka masina se ocekuje ako vec nije stigla a mislim da firma koja pravi maseya a to je uzel i radi u korporaciji i kvenerland masine nemoze tako lako da pukne nije to IMT idi na zajt uzela u turskoj da vidis kolika je to firma i cime se bave :ppozdrav: :cao: :cao: :cao: :cao:
Post je spojen: [time]1270631001[/time]
_________________________________________________
da se razumemo volima ja IMT i imam IMT traktor :cao:
 
Prazne price od strane direktora! Uzel je porodicna firma i nije proizvodila Massey-a vec samo distribuirala. Za saradnju sa Kvernelandom ne znam i ne verujem u to ali jedno znam-masine koje stoje na skladistima mogu da se kupe po slobodnoj pogodbi! Ako neko ne veruje-neka proba...
 
Pricao mi je jedan covek da je kupovao tamo tako slobodnom pogodbom ali to nije nista cudno, to moze na puno mesta...
 
Uzel radi bez posrednika an en kao ostale firme dok se ovaj onaj ogradi eto ti cene, ona je prva ruka ovde i zato su malo povoljniji i mozes da dobijes rabat i marzu sve kako se dogovoris i kako kupujes tj. placas nista cudno.I nisu distribuirali nego su Radili masseya u uzelu ima jedan njihov primerak u zablju uzelov massey sa originalnim perkinsovim motorom video sam i znam o cemu pricam jos je tamo mozes da pogledas ako neverujes i da saradjuju tj imaju licencu za kvenerlanda,a za uzelove traktore bila je zaduzena firma dubrovkinja promet iz novog beograda.a sto se tice kombajna nisam siguran ko ih je prodavao dal u novom sadu ili u novom beogradu
Post je spojen: [time]1270641686[/time]
_________________________________________________
http://www.uzeltraktor.com/portal/P.aspx?ln=en
tu ima ono ocemu pricam i o kombajnima i o traktorima i o kvenaeralndu i ostalo :cao: :cao: :cao: :cao: :ppozdrav: :ppozdrav:
 
U Uzelu u Zablju sam bio x puta jer zivim 8 km od Zablja pa cesto svrnem da vidim sta ima. Nista novo ne dobavljaju, Massey stoji tamo sa viljuskarom. Koliko znam, oni treba da se isele iz te kuce u kojoj je stovariste. No, necu uopste da ulazim u raspravu o tome jer je ovo tema o Uzel kombajnima!
 
onda pisi o kombajnima bubu nemoj se raspravljati video sam njihove traktore u novom beogradu i znam o cemu pricam ostalo su nagadjanja babske price.i koji je ono onda traktor sa viljuskom da nije massey iz engleske :haha: :haha: :haha: ,ili mozda iz turske nema ljutis samo realnost :cao: a sto se tice komabajna na oko nisu losi gledao sam nihovu prezentaciju pre neku godinu ,jedino moje misljenje da kao i sve ostale masine najbitnije je da ima servis i lager rezervnih delova a oni su sa tim tanki jeste sve to povezano al dok deo dodje do srbije prodje moda pa ti raso vidi pozdrav svima :cao: :cao: :cao: :cao:
 
Prijatelju, ti si prvi potegao ozbiljniju raspravu o pucanju firme tj. nadovezao se bahato na nas opusten razgovor! ::lose::
Massey jeste Turcin ali kako je Uzel proizvodio kombajne tako je i traktore sto znaci da je prodavao neke traktore pod svojim imenom! Nekoliko godina uzastopno na Poljoprivrednom sajmu u Novom Sadu je bilo izlozeno par serija MF traktora koji se prizvode u Turskoj sto je prilicno normalna stvar!
Za UZEL kombajne mogu komotno da se zovu serviseri i uzimaju rezervni delovi iz firme SAMPO jer je to kompletan kombajn SAMPO ofarban u crveno! Cak mu je i drzava proizvodnje ista kao na SAMPO kombajnu sto znaci da NE pise MADE IN TURKEY!
 
Posto vidim da skoro niko nije pisao na ovoj temi pitao bih forumase koji zive blizu Zablja da li Uzel ima sada nove ili polovne kombajne na lageru a interesuje me i plug.
 
srdjuanzorz je napisao(la):
Posto vidim da skoro niko nije pisao na ovoj temi pitao bih forumase koji zive blizu Zablja da li Uzel ima sada nove ili polovne kombajne na lageru a interesuje me i plug.

Ja misli da vise nema kombajna uopste, a plugova njihovih ima sigurno :)
 
Nazad
Vrh