Auspusi

Ova firma radi sve vrste auspuha i može bilo šta po porudžbini odraditi.Materijali odlični ,a cene normalne.
http://www.gocem.biz/

ajde da ja tebi kažem jednu-dvije o njihovom materijalu
ustvari neću ništa da kažem , evo slike pa prosudi sam

image091b.jpg


image092o.jpg
 
Dali neko zna kakvo bi resenje bilo da stavim samo cev na rusa 820 i koja bi bila cena?
 
Ako mozes da nabavis cijev od prokrona ili nekog sličnog čelika visokog kvaliteta, onda bi bilo jako dobro. Nemoj stavljati neku običnu cijev, jako brzo ce izgoreti.
 
ja mislim da si u krivu zombie da ce izgorjeti bar kod mene na sameju nije još izgorila
prečnika je 67mm a debljina lima je 2mm i još je koljeno navareno gore i več je jednu godinu tako gore i još nije nigdje izgoreo
 
'bem ti takvu firmu ako moram da kupujem po dva komada , ne bih od njih više kupio ni komad cijevi , jednostavno su pali na ispitu kod mene
a tako je onaj trgovac bio ubjedljiiiiiiv , šta mi sve napričao čovjek kao da je za auspuh za F1

iskreno ja bih ga bolje napravio kada bi uzeo stvar u svoje ruke :ppozdrav:daleko bolje
 
Pa ni meni nisu jasni sto uopste prave te crne kad su sivi malo skuplji a puno puno kvalitetniji. Moj kum je kupio za zetora 2511 neki kalajsani auspuh,ne znam tacno koliko mu je vremena ali izgleda perfektno. Mozda i blize 10g! Mislim da imam sliku,aj sad cu pregledati arhivu.
 
Ne vidim u cemu bi bio problem?! da ne moze da se stavi cev naravno da ce biti malo bucniji,po meni mislim da je i bolje jer nema vise pucanja ili sl...:ppozdrav:
 
Kupio sam cev pre neki danod gocem-a od prohroma bila je 500din skuplja od obicne,ali kazu da ce duze trajati kostala je 2000din...
29f3w1y.jpg
 
Btw ta cev nije od prohroma. Mozda sadrzi malo prohroma u njoj ali nije od cistog. Jedan magnet ce sve reci.
 
Josife probaj magnetom tu cev od auspuha što si kupio, pa nam javi ali ovako sa slike više mi liči na onu aluminiziranu cev nego na prohromsku, možda se varam a možda ne.
 
Nazad
Vrh