Rolo balirka.

Zivo me interesuje cena ove balirke. Nadam se da cu je saznati u petak. Sa njom bi se igrao nas 539
 
otprilike :D strasno kolko je mala :D
Ljudi bio mi covek sa krone comprima 155 da pomogne slamu da ispresujemo sto pre,ono je za neverovati kolko moze da proguta normalna brzina joj je 15-16 km na sat naravno ako nije ravno mozes da ispadnes iz traktora al to nije bitno bitno da cak i pri 20 km na sat ne dolazi do zagusenja na pik apu,nazalost sve smo u zurbi radili pa nemam nikakav snimak niti sliku....
 
Wolagri mini baler 500 pravi bale 57x63 cm, a eksportna cena je oko 10.000 e u zavisnosti od opreme /vezivanje mrezicom ili kanapom, elektronika , itd/
 
otprilike :D strasno kolko je mala :D
Ljudi bio mi covek sa krone comprima 155 da pomogne slamu da ispresujemo sto pre,ono je za neverovati kolko moze da proguta normalna brzina joj je 15-16 km na sat naravno ako nije ravno mozes da ispadnes iz traktora al to nije bitno bitno da cak i pri 20 km na sat ne dolazi do zagusenja na pik apu,nazalost sve smo u zurbi radili pa nemam nikakav snimak niti sliku....

moze da ide brzo samo koliko ce kvalitetno da zbije balu
 
ja sam bio u u italiji u pizi gde je krivi toranj,ogroman travnjak kose traktorom i odma drugi traktor balira ovakom presom i umotavaju u foliju!
 
Које су предности ових малих округлих бала у односу на четвртасте? Заузимају више места у складишту и на приколици, нису довољно велике за машински нити мале за ручни утовар, код мене би биле добре само за транспорт пустиш их низ брдо и право у сењак.
2vmdmhd.jpg
 
Evo bala od te krone prese,jako je nabijena trbaje dvojca u korlatu da jer prevrnu...
29kxizs.jpg

a evo i skladista malo tu ima i od mojih bala desno i levo od ove krone.


2nlcjs8.jpg
 
Nazad
Vrh