Rolo balirka.

Kaisevi rebrasti sa 3 platna su ti oko14.000 po m2 pa preracunavaj koliko to izadje po komadu, u zavisnosti od duzine i sirine kaisa....
 
Oko krusevca izbegavaj u kaonik ja tamo uzeo prevaranti. Neke stvaro sto trebali da rese i da posalju majstora po dogovoru nisu i sad jos se ne javljaju.

Poslato sa PRA-LX1 uz pomoć Tapatoka


Samo se tesi da na drugim stranama nema prevaranata.
Komsija zimus kupio rolo presu u Bogaticu Welger Rp12. Ljudi na prvu skroz ok. Prodaju dosta masina, cene malo jace ali i stanje masina je odlicno. Na presi koju je komsija kupio bio je obican kardan a fabricki ide sa duplim zglobom koji je 200 e skuplji. I da ne bi skidali cenu dogovore se da im pre sezone vrati obican kardan a oni da mu daju sa duplim zglobom jer nisu imali ni jedan pa da se saceka da uvezu jos neku Rp 12. Zvao je vise puta a uglavnom su izgovori bili da su balirke prodavane na kamionu ili da " ne pasuje" sa novijeg modela 12s kao ni sa rp 200. Uglavnom sezonu je zavrsio a kardan dobio nije a verovatno i nece.
 
Samo se tesi da na drugim stranama nema prevaranata.
Komsija zimus kupio rolo presu u Bogaticu Welger Rp12. Ljudi na prvu skroz ok. Prodaju dosta masina, cene malo jace ali i stanje masina je odlicno. Na presi koju je komsija kupio bio je obican kardan a fabricki ide sa duplim zglobom koji je 200 e skuplji. I da ne bi skidali cenu dogovore se da im pre sezone vrati obican kardan a oni da mu daju sa duplim zglobom jer nisu imali ni jedan pa da se saceka da uvezu jos neku Rp 12. Zvao je vise puta a uglavnom su izgovori bili da su balirke prodavane na kamionu ili da " ne pasuje" sa novijeg modela 12s kao ni sa rp 200. Uglavnom sezonu je zavrsio a kardan dobio nije a verovatno i nece.
I ja sam dobio obican sa izgovorom da je tako uvezena. Rekli su ako imate problema da je pustite u rad mi saljemo majstora da je pusti u rad i nema greske. Problem sada pump hidraulicna za vezivanje ne radi i moram da je repariram o svom trosku jer se ne javljaju na tel, ostali mi duzni 50e pa cu ovih dana da im banem za tih 50eura i da trazim jos za popravke, a ukoliko ne daju skidam prvi kardan sa neke prese i odoh kuci.

Poslato sa PRA-LX1 uz pomoć Tapatoka
 
Kad kupujes oci sirom otvoris. Kad izbrojis pare, ta masina je vasa i rijetko ce ko da pristane da vam plati neki popravak. To je polovna masina i macak u vreci..
 
И ја сам тако купио ђубретару и као биће кардан кад дође син из иностранства за викенд,не зна деда који је и где стоји у мору кардана у гаражи,и ја пристанем ајд није проблем.И стварно после пар дана зове ме човек каже био је син дођи по кардан,биће на тераси нећу ја бити кући,и ја одем кад стварно карадан стоји умотао га деда у неке новине и улепио и ја контам ајд врв да се не масти,нисам ни проверавао,и кад сам дошао кући скинем то кад имам шта да видим,он изварен сав,хаос,неупотребљив.Одмах сам звао и није се јавио,сачекао сч викенд и отишао кад син ту,ја га нахватам да га олупам тим карданом,кад човек се извињава 100 пута,каже извини друже молим те као Бога ево овај читав као нов,каже тата јебен у пм воли да подвали само тако а 90 му год.Шта рећи више.
 
Znam to, ali kao napravili smo dogovor posto muz bio u inostranstvu a zena prodaje pa ne zna i nemamo kako da probamo. Rece presa ispravna vi je pustite u rad ako ima neki problem ja saljem majstora i ono cvrc. Nije to veliki problem resice se ali ne mogu da verujem koliko ljudi su spremni na prevaru.
Kad kupujes oci sirom otvoris. Kad izbrojis pare, ta masina je vasa i rijetko ce ko da pristane da vam plati neki popravak. To je polovna masina i macak u vreci..

Poslato sa PRA-LX1 uz pomoć Tapatoka
 
Evo da se javim, gazda jedva dao 80evra ali posto sam slucajno izguglao servo pumpa koja sluzi za vezivanje pase od nekog renoa scenic ili 19, nije bitno uglavnom svaki otpad reno vozila je ima za 30evra. Kupio pumpu i namontirao i sad john dirka steka bez problema.

Poslato sa PRA-LX1 uz pomoć Tapatoka
 
Raspitivao se koliko kostaju lanci za prese precka-lanac, rece lik nov 50e/m :sta:, a kao ako se remontuje onda je oko 3000din/m, jel ima to da se kupi jeftinije ili je stvarno toliko??????
 
Cujem da su preko u Madjarskoj dosta jeftiniji kaisevi za rolke,moram da menjam kaiseve kod nas su dosta skupi,da li neko ima informaciju gde ih mogu nabaviti?
 
Nazad
Vrh