Rolo balirka.

Interesuje me, ako mi neko moze pomoci. Imam balirku Wolagri Columbia R12. Letva lanac sistem, dobra presa. Ali nemam resetku na pick-apu i sada nzm koliko treba da se napravi, jer mi letve prebace suvu masu, ne udje u komoru i moram polako ici. I da li neko prodaje tako nesto ili da li zna kako treba izgledati i koliko su dugacek. hvala :D
Ovako je kod mene,mada je svugde jako slicno
f5889a08a50fe68d1adde92ca8c5c787.jpg
31bee91a80c21aa29401f6cb4f5fb2da.jpg







Послато са Moto C Plus уз помоћ Тапатока
 
Poslednja izmena od urednika:
Imali neko Hew Holland 544 ,548, 6080, Case 344 rolo balirku ili poznaje nekoga ko ima .Imam par pitanja ivezi povezibanja i koroštenja Balle Comander plus kontrolne jedinice
 
Koliko kosta a se zamene kaisevi na presi hesston 5630, bala 100x120, ima 5 kaiseva na njoj? ili gde mogu da se raspitam oko cene??...
 
Koliko kosta a se zamene kaisevi na presi hesston 5630, bala 100x120, ima 5 kaiseva na njoj? ili gde mogu da se raspitam oko cene??...
Guma belt Novi sad. Ja sam sad poslao kod njih jedan kais da mi ubace spojku jer je bila losa 2800 dinara spojka sirine 17,5cm sa postavljanjem. Imaju i kaiseve to ti ide na metar pa sad kolko izadje. Cenu kaisa ne znam tacno.

Poslato sa PRA-LX1 uz pomoć Tapatoka
 
Čuo sam odva vlasnika tih rivirea da nisu baš nešta i jako puno kanapa troše,neznam kakav tije buđzet probaj naći nešta drugo
 
Danas sam obisao oko krusevca... video sam uzivo presu, sve bi moglo da prodje i uzan pickup itd. , doradio bi neke dodatne ubacivace sa strane, ali najveca mana je fiksan pick-up! znaci ne moze da kopira teren i visina se steluje direktno samo prego poluga traktora :kisa:, hebem ti konstruktora! inace cenili su mi je 2500e....
 
Danas sam obisao oko krusevca... video sam uzivo presu, sve bi moglo da prodje i uzan pickup itd. , doradio bi neke dodatne ubacivace sa strane, ali najveca mana je fiksan pick-up! znaci ne moze da kopira teren i visina se steluje direktno samo prego poluga traktora :kisa:, hebem ti konstruktora! inace cenili su mi je 2500e....
Pa preradi i to...

Послато са SM-A520F уз помоћ Тапатока
 
Danas sam obisao oko krusevca... video sam uzivo presu, sve bi moglo da prodje i uzan pickup itd. , doradio bi neke dodatne ubacivace sa strane, ali najveca mana je fiksan pick-up! znaci ne moze da kopira teren i visina se steluje direktno samo prego poluga traktora :kisa:, hebem ti konstruktora! inace cenili su mi je 2500e....
Oko krusevca izbegavaj u kaonik ja tamo uzeo prevaranti. Neke stvaro sto trebali da rese i da posalju majstora po dogovoru nisu i sad jos se ne javljaju.

Poslato sa PRA-LX1 uz pomoć Tapatoka
 
Nazad
Vrh