Rolo balirka.

mladenmaso

Član
Učlanjen(a)
21 Feb 2010
Poruka
1.078
Lokacija
Prnjavor
imali ko sta da kaze na ovu temu.
ja imam rolo balirku welger rp 12 i odlicno radi, zanimaju me vasa iskustva sa rolo balirkama ::namigivanje::
Post je spojen: [time]понедељак, 05. април 2010. 05:40:53 MST[/time]
_________________________________________________
106h7yo.jpg

rm38yr.jpg

radio sam sa
j0ihza.jpg

a ove godine ako bog da raditi sa
ndojgx.jpg
 
Odg: ROLO BALIRKA

Ja kad budem uzo ja bi nju vuko sa 560 deluxe ona nema kaise ona ima valjke a kako podizes grablje sto vulace detelinu jel podizes hidraulicki ili ?. do koliko joj je maksimalna tezina bale.
 
Odg: ROLO BALIRKA

>>>JOCO<<< je napisao(la):
Ja kad budem uzo ja bi nju vuko sa 560 deluxe ona nema kaise ona ima valjke a kako podizes grablje sto vulace detelinu jel podizes hidraulicki ili ?. do koliko joj je maksimalna tezina bale.
560 joj je uknap i bolje su ove na valjke nego one na kaise a heder se podize hidraulicki bale su tezine zavisi oko 500 kg mogu manje a mogu i vece.
posto je rolanje kod vas. ::novac:: ::novac:: ::novac:: ::novac:: ::novac:: ::novac:: ::novac:: ::novac:: :ppozdrav:
 
Odg: ROLO BALIRKA

Znam da sa ovom presom mtz 820 može da radi samo slamu i to mu je teško
2luxmpg.jpg
far0ae.jpg
 
Odg: ROLO BALIRKA

Veruj mi da neznam,presa je šurakova,a mi mu ponekad pomognemo u transportu.Kad saznam napisaću. :cao:
 
Odg: ROLO BALIRKA

da li znate cene ovigh balirki,bas me interesuje jer ih slabo vidjam u sumadiji...
 
Odg: ROLO BALIRKA

dali ima neka rol balirka ya prodaju kupio bih
 
Odg: ROLO BALIRKA

ivan 533 je napisao(la):
da li znate cene ovigh balirki,bas me interesuje jer ih slabo vidjam u sumadiji...

Ko da podize rolo bale ? U Sumadiji u mom selu jedan utovarivac , prednji i to samo sa dodatkom za stajnjak. U susednom jedan ima fendta i prednji utovarivac ali radi samo sebi i nikom vise.Rucno je pretesko dizati 500 kg
 
Odg: ROLO BALIRKA

Na sajmu u Novom Sadu je bila izložena jedna rolo-balirka koja mi je privukla pažnju, jer ja malih gabarita, dobrih perfomansi po katalogu, domaće proizvodnje i ja mislim prihvatljive cene ako je dobrog kvaliteta materijal i izrada.

Balirku proizvodi firma "Rapid" iz Gornjeg Milanovca i imaju svoj sajt [url]http://www.rapidgm.co.rs/Roto-presa%20visokog%20pritiska%20RP-810.html [/url] gde se nalazi i video klip kako radi balirka koju vuče IMT 539. Evo nekoliko slika sa sajma.




Još da dodam da je veličina bale 650x810 mm, a težina od 70 do 150 kg.
 
Odg: ROLO BALIRKA

pa nije skupa jbg 5800 al je nova... al nzm kakav je kvalitet.. ipak je to nase cudo.... ::svaka cast:: :ppozdrav:
 
Odg: ROLO BALIRKA

:haha: :haha: :haha: al je zaitacila dobro mu noge nije slomila.... :haha: :haha: :haha: to je godiste ko moja welger ap 51(obicne bale) tamo negde 50-to :haha: :haha: :haha: ::svaka cast::
 
Odg: ROLO BALIRKA

Imam velger rp 200 97.godiste milina je raditi sa njom na valjke je bala 125*125 ali rus 820 ima sta okrecati,kad je vec kraj bale onda stenje,dok sam imao pre na kaise tu je nosio bez problema ali je bala bila veca 150 -180cm precnika,mehanicko vezanje bilo,dok sam elektronika sve odradi i balu sa izbacivanjem odradim za minut i po,pikap dva metra veze u mrezu ma MILINA nikada je nebi menjao :ppozdrav:
 
Odg: ROLO BALIRKA

igordulic je napisao(la):
Imam velger rp 200 97.godiste milina je raditi sa njom na valjke je bala 125*125 ali rus 820 ima sta okrecati,kad je vec kraj bale onda stenje,dok sam imao pre na kaise tu je nosio bez problema ali je bala bila veca 150 -180cm precnika,mehanicko vezanje bilo,dok sam elektronika sve odradi i balu sa izbacivanjem odradim za minut i po,pikap dva metra veze u mrezu ma MILINA nikada je nebi menjao :ppozdrav:
dobre su to balirke sa njima je milina raditi :D
 
Odg: ROLO BALIRKA

Da li neko moze da mi kaze nesto o rol-presi Heston?moj drugar ima neku ponudu da kupi a neznamo nista o njoj.kakva je kakve su joj mane?
 
Nazad
Vrh