Cena psenice 2017. godine

Manjevic

Prijatelj Foruma
Učlanjen(a)
14 Maj 2011
Poruka
5.652
Lokacija
Kladovo
Vidim da nema ovakve teme.
Pa ajde da otvorim.
Da li je neko vec cuo ili dobio neku informaciju o ceni psenice u zetvi 2017. godine?
Ja licno mislim da ce cena biti malo vec nego proslogodisnja, osim ako ne bude daljih problema sa ledom na Dunavu i sa izvozom zitarica.
 
Danger dvoumiš se zbog toga što ti pšenica još nije nikla ili zbog toga što će biti 35 dinara?
 
Uzimaj tu cenu samo nemoj preterati sa kolicinom ako podbaci. A kako vec najavljuju da ima dovoljno znaci nece biti puno skuplja nego lane.
 
Sas ceo PDV bato.

- - - - - - - - - -

Vidim da nema ovakve teme.
Pa ajde da otvorim.
Da li je neko vec cuo ili dobio neku informaciju o ceni psenice u zetvi 2017. godine?
Ja licno mislim da ce cena biti malo vec nego proslogodisnja, osim ako ne bude daljih problema sa ledom na Dunavu i sa izvozom zitarica.
Ako se led ne otopi do juna onda smo stvarno naje.....
 
Sas ceo PDV bato.

- - - - - - - - - -


Ako se led ne otopi do juna onda smo stvarno naje.....

Zbijas sale ti.
Ako ne krenu brodovi u skorije vreme da voze psenicu. Bice viskova u zetvi, a cena ce biti mala u zetvi zato sto ce biti psenice u silosima koja nije izvezena.
Mada su to opet samo nagadjanja.
 
Pošto je malo posejano, više od polovine je van roka, još i ova zima je uništava sve govori da cena neće ići ispod 25. A najrealnija je 30. Bože zdravlja videćemo.
 
Pošto je malo posejano, više od polovine je van roka, još i ova zima je uništava sve govori da cena neće ići ispod 25. A najrealnija je 30. Bože zdravlja videćemo.
kolega nemoj biti irealan svi bi radovali za 25-30 a realno u zetvi nece dostici ni 18 din, daj boze da bude veca cena
 
Sanjam ja noćas- kao juli mesec,rodilo 85 meteri po/ha puta 25 dinara=212.500 i kad odbijem trošak 82.500=130.000 i kad to podelim sa 125(toliko usnio da je €, ostalo meni 1.000 € i još za koje pivo pred dućanom.Lepo bogami!
 
JOS JE TO TRAVA-a lopova na svaki cosak, necemo se nadati nicemu kod nas je svasta moguce
 
Ne znam kako kod vas?
Ali ja bih bio prezadovoljan kada bi mi ostalo 300e po ha.
A realno je da ostane 500e po ha, kada se odbiju ulaganja, renta, ne racunajuci amortizaciju koja je nekih 80-100e po ha za sve masine....
 
Nazad
Vrh