FREZA prikljucak za traktor

U mom kraju se samo te freze kypyju, niko se ne zali svi ih hvale, mozda se teze vuce za nijansu od fapovke ali radi bez premca. Ja sa njon idem i u cistu crnu ledinu i ide. Ovo pisem za freze sa kosova.
 
Ne znam da li se teze vuce od fapove ali ima daleko vece nozeve od nje i dosta dublje ide.

Послато са LG-D802 уз помоћ Тапатока
 
Ovo dolazi sa Kosova...sramota je sto se e ovo zove ,,freza,,

- - - - - - - - - -

Ni nozeve neznaju kako se pravilno montiraju

- - - - - - - - - -

 
Ja za ovu sa slike ne znam, prvi put vidim, a i izgleda kao da je neko sam sklepao.

Послато са LG-D802 уз помоћ Тапатока
 
Iskreno meni se ove ''freze'' ne svidjaju uopste ipak ja msm da je bolje kupiti kvalitet ipak se to ne kupuje cesto nego 1 u 20 god :D sta znam kakve su ove imao sam dosta iskustva sa tim kinezima i dan danas ispastam... Imam jednu imt 1,4 tesku frezu polovnu za 500e bez moticica one su unistene, ovako nije losa mozda ima neke sitnice pored moticica semering neki, poklopac je kriv itd... ali sta znam novo je novo....
 
Ova prva je valjda ta sto stize sa Kosova. Komsija je radio malo sa njom, pozajmio od drugara kupljenu novu. Lepo radi samo je pitanje koliko ce da traje ...
 
Ovu drugu, vidiš, proizvodi Deljanin.

Jednom prilikom sam se raspitivao za kardanske prikolice za motokultivatore na sajmu u NS. Svi me upućivali na tog Deljanina. Bemliga...
 
Danas stigla freza. Deljanin 165. O utiscima ćemo posle probe.
x4hgnp.jpg
[/IMG]
 
Dobro je,pokriva ceo traktor ako je okreces sa fergom 539.. lepo frezira..dubina freziranja 10 cm i to u orano...aledinu....videces...u svakom slucaju cestitam,,,zelim da te lepo sluzi.
 
Cene su od 1050 - 1150 e , treba videti i za prevoz, i to je bina stavka, džaba što je povoljnije ako je mnogo daleko.

- - - - - - - - - -

Koji kardan uzeti za nju, neki turski ili FKL-ov ? Preporuka je sa lamelom koliko sam upućen.
 
Da, nosi je i okrece bez problema i ne treba neki veliki kardan...onako srednj da bude,ja koristim slovenacki kardan od cepaca drva,,srednje velicine.

- - - - - - - - - -

Ja sam napravio na prednjem delu traktora jedan stit kojim kada oberem kukuruz ja frezom posecem trsku..zafreziram je i posecem polovinu mase ubacim u zemlju frezom a ono resto zaorem.....ovaj stitnik mi gura trsku obaljuje i cuva prednji deo traktora,masku i farove

- - - - - - - - - -

 
Da li se mota kukuruzovina oko vratila i koliko spustas frezu dole. bas bi voleo to da vidim mozda i sam primenim.
 
Nazad
Vrh