FREZA prikljucak za traktor

trazio sam fapove, ne mogu nista naci ispod 180cm, ima gramip 170 i imt 145 nova sa bocnim pomeranjem,kakva bi ona bila za 539 ?

- - - - - - - - - -

da li bi radio imt 539 sa ovom gramip 170cm, vitam da su jako lagane za traktor i da rade ljudi sa njima i 539, meni bi trebala za brtove najvise sebi i usluzno, minimalna dubina 15cm, ore se u jesen i prolece pred frezanje, da li bi isla ova kombinacija u ovim uslovima?
 
Imam frezu howard 1.6m skoro kupljena polovna ,nemam iskustva sa njom.Pomalo pusta ulje na semering,menjao bih ga ali neznam koji je semering i koliki je to posao.Ako neko ima iskustva molim pomoc.
 
kakve su ove imt nove freze 1.45 i 1.65, trazim da kupim za 539 nesto pa sam u dilemi, i gramip 170 sam gledao pa sad ne znam sta je najbolje, one stare imt su sigurno bolje ali dosta teske za nosenje, sta bi vi preporucili
 
Ne znam kakve su ove nove imt freze, ali znam sigurno za stare da je velika muka za fergusona da je tera tako da ti ne preporucujem da je uzimas. Znam jer koristim drugarevu frezu sa rakovicom teram.
 
kakve su ove imt nove freze 1.45 i 1.65, trazim da kupim za 539 nesto pa sam u dilemi, i gramip 170 sam gledao pa sad ne znam sta je najbolje, one stare imt su sigurno bolje ali dosta teske za nosenje, sta bi vi preporucili
Pa sto ne pogledas FAP freze? ja imam 210 vucem je sa 55 ks ali kazu da se najlakse vuku jer su nozevi u spiralu...pa ti za ferguson uzmi najmanju cini mi se 180. (pogledaj njihov sajt)
 
Nadjoh danas Fap frezu 2.10m godiste 2005. Stanje srednje zalosno. Moticice moraju se menjati, cev kroz koju prolazi poluosovina iz pogonskog kucista koja prenosi kretanje na moticice polomljena pa zavarena, Kuciste sa konusnim zubcanicima pusta ulje, ne na semeringe i na dihtunge, vec imam utisak da je sa donje strane napuklo, nosaci trebaju da se vare, i moticica koja se nalazi na sredini odmah ispod reduktora je pojedena vise od ostalih. Cena 750 eura. Uz nju ne ide kardan. Zaboravio sam slikati. Da li ima racuna ovo uzeti, koliko mi je novca jos potrebno da je dovedem u radno stanje ukoliko je to moguce? Ona je navodno ispravna. Svaka pomoc je dobro dosla.
 
2011 god. me je kostalo 235000 din 210 radnog zahvata,sigurno su menjali cenu ipak nije juce bilo...
 
fap-ova freza 1.8m bez kardana pitao pre par dana u jugometal-u u svilajncu je koliko se secam oko 245 000,mozda samo razlika od 2-3 hiljade gore dole a sa kardanom oko 255 000,jeste skupo al da vredi vredi za sve pare
 
Nadjoh danas Fap frezu 2.10m godiste 2005. Stanje srednje zalosno. Moticice moraju se menjati, cev kroz koju prolazi poluosovina iz pogonskog kucista koja prenosi kretanje na moticice polomljena pa zavarena, Kuciste sa konusnim zubcanicima pusta ulje, ne na semeringe i na dihtunge, vec imam utisak da je sa donje strane napuklo, nosaci trebaju da se vare, i moticica koja se nalazi na sredini odmah ispod reduktora je pojedena vise od ostalih. Cena 750 eura. Uz nju ne ide kardan. Zaboravio sam slikati. Da li ima racuna ovo uzeti, koliko mi je novca jos potrebno da je dovedem u radno stanje ukoliko je to moguce? Ona je navodno ispravna. Svaka pomoc je dobro dosla.
Uzmi zakaci i probaj pa ce ti biti jasnije.Ako valja mislim da vredi sve pare
 
Momci treba mi lanac za frezu 5/4, jednom sam narucio od coveka iz pazove ili indjije ali sam izgubio broj. Ako neko zna gde mogu naruciti bio bih zahvalan za broj.
 
ljudi i dalje sam u dilemi sta da kupim za 539, ove stare imt su dobre ali ne znam kako bi se 539 nosio sa njom i idu dosta duboko, a ove nove imt i fapove, gramip su lakse i veci zahvat ali kazu da su lake pa nece dosta u dubinu, freza se u preoranoj zemlji
 
Kupio sam frezu imt 145, nova, 1200e bez kardana, za 539 taman u brdu je ne oseca kako god da radim sa njom, zadovoljan sam za sad, ali vreme ce pokazati ..
 
Nazad
Vrh