FREZA prikljucak za traktor

Ovde bi i obicna drljaca pripremila. Kupis howarda machio pegoraro star 30 godina i neces se pokajat to je sigurno. Kod mene pegoraro radi 5 godina. Stavio joj nove nozeve prije 3 godine termometalove i odlicno su se pokazali. Freza je stara toliko da o njoj ne mogu da nadjem nista o njoj na internetu. Mislim da je bar 40 godina stara i vrtiti ce jos toliko
 
Зна ли неко гдје се може купити редуктор за фрезу ИМТ 619 ? Убих се тражећи по нету и ништа :sta:
 
Koliko moze da vredi freza Panonija 155 cm zahvat. Imam kupca a ne znam koliko coveku da trazim, nije mnogo radila, nozevi su jos ostri.
2e02658cf2141253f71c5abebebce2fc.jpg
1c0415b5ff2365d4d90d06ff3f630cbf.jpg


Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
 
Liči na Eberhardt ali ima dosta ovakvih freza, razlicitih proizvodjaca, rekao bih da su sve kopije Eberhardt-a tj. napravljene po njoj.
 
Kupio sam frezu indisku one iz Raske vec 3 puta menjam lamele na kardanu i to na 60 /70 ari ona se zagreje i raspadne se, prodavci nemaju u ponudi taj deo,tu kod mene seko mi jedan majstor ona nije izdrzala ni 30 ari da rzfrezujem,pa neznam dali je do materjala ili je ja ne nastelujem dobro ako je neko imao slican problem neka da savet , pozzzz
 
Kupio sam frezu indisku one iz Raske vec 3 puta menjam lamele na kardanu i to na 60 /70 ari ona se zagreje i raspadne se, prodavci nemaju u ponudi taj deo,tu kod mene seko mi jedan majstor ona nije izdrzala ni 30 ari da izfrezujem,pa neznam dali je do materjala ili je ja ne nastelujem dobro ako je neko imao slican problem neka da savet , pozzzz
 
Imaš li podatke na koliko se kila steže lamele. Možda ti nije dovoljno zategnuta pa kod i najmanjeg opterećenja proklizuje
 
Vjerojatno je to što piše Bosonoga, ali ako staviš kardan sa sigurnosnim vijkom problemi nestaju zauvijek. Ako je lamela adekvatno dimenzionirana i pritegnuta, ne smije se aktivirati, dakle ni grijati, u normalnom radu. Ili frezom radiš pretvrdo (za što nije predviđena) ili se radi o jednom od dva, prije opisana problema s lamelom.
 
Nemam te podatke na koliko kila se steze lamela,ako neko zna neka se javi ,ja sam stezao odokativno bez kilo kljuca ,vijak je zadnja opcija jel moze tu jos nesta da strada na fergi hvala na javljanju i pozzz
 
Nazad
Vrh