Cena Suncokreta rod 2017

Treba nam neki dobar vodja kao sto je bio GRUBANOV ali njega nakon kratkog vremena su ga odmah povukli,a ovi veliki koji su organizovali one masovne proteste sve su radili samo za njih par tajkuna iz asocijace i to je to a za nas sitnicare nista.
Treba izaci svi na ulicu i sve blokirati a ne ovako da izvedu neku smesnu cenu za suncokret koja ne pokriva nista mozda nekima samo arendu pokriva i to je to.
 
Izgleda da mogu kako hoce, niti im moze neko nesto, niti hoce.Ako odluce mogu da ga kupe i po 24din/kg.

- - - - - - - - - -

Preradjivaci, kao da su se dogovorili sa vladom, uplati u budzet pet-sest dinara po kilogramu kupljenog suncokreta i radite sta hocete!
 
Treba nam neki dobar vodja kao sto je bio GRUBANOV ali njega nakon kratkog vremena su ga odmah povukli,a ovi veliki koji su organizovali one masovne proteste sve su radili samo za njih par tajkuna iz asocijace i to je to a za nas sitnicare nista.
Treba izaci svi na ulicu i sve blokirati a ne ovako da izvedu neku smesnu cenu za suncokret koja ne pokriva nista mozda nekima samo arendu pokriva i to je to.

Sto mislite da je tesko Grubanova postaviti na celo da bude vodja covek ima petlju ima i medijsku paznju jedino ga netreba podcenjivati covek je iz naroda i vidm na FB-u da ga dosta ljudi podrzava!
 
Sto mislite da je tesko Grubanova postaviti na celo da bude vodja covek ima petlju ima i medijsku paznju jedino ga netreba podcenjivati covek je iz naroda i vidm na FB-u da ga dosta ljudi podrzava!
Kad mu zatreba love,malo zalaje,kao se pobuni,onda ga utisaju i tako u krug,ni sam nema pojma za koga je i za sta je,antiprotivan je svakom i svemu,tipican muljov.

Послато са Coolpad R108 уз помоћ Тапатока
 
Ne treba nama nikakav vodja već demonopolizacija tržišta, jasna zakonska regulativa uskladjena sa razvijenim i civilizovanim državama kao i subvencije na nivou zemalja u okruženju. Nama treba sistem a ne vodja, velike vodje su ovu državu odvele u provaliju. Nismo ovce da nam treba čoban.
 
a ti si klasican i tipican kreten. ne znas coveka a znas da je "tipican muljov" . ne znas ni sta je smuljao ni da je nekog prevario ali znas da etiketiras.
ja znam coveka godinama ne mulja nista obican je i zna sta prica.

Kad mu zatreba love,malo zalaje,kao se pobuni,onda ga utisaju i tako u krug,ni sam nema pojma za koga je i za sta je,antiprotivan je svakom i svemu,tipican muljov.

Послато са Coolpad R108 уз помоћ Тапатока
 
a ti si klasican i tipican kreten. ne znas coveka a znas da je "tipican muljov" . ne znas ni sta je smuljao ni da je nekog prevario ali znas da etiketiras.
ja znam coveka godinama ne mulja nista obican je i zna sta prica.
Kreten mi kaze,svako ima pravo na svoje misljenje,a da je muljov,jeste,pre podne mrzi sebe,po podne ceo svet,hvalio je vucica na fb u grupi dobra zemlja na sav glas,"da damo coveku sansu",sada ga kobajagi kudi,itd,takvi su najgori,jedno misli,drugo prica,trece radi.

Послато са Coolpad R108 уз помоћ Тапатока
 
Drzava trazila specijalne dozvole za kamiondzije da bi nas zastitila od prevaranata :haha:
Sta dalje da pricamo kad te sopstvena drzava pljacka!
I onda neko prica o nasem obrazu kako otvaramo dupla gazdinsta, brze bolje upisujemo u registar povrce da bi dobili povrat za traktori i sto drugih cuda kako bi se izborili sa postenom drzavom!
 
Znaci imamo sanse da iz nasih redova iznikne jos jedan predsednik opstine.Zivi bili pa videli.
 
Drzava trazila specijalne dozvole za kamiondzije da bi nas zastitila od prevaranata :haha:
Sta dalje da pricamo kad te sopstvena drzava pljacka!
I onda neko prica o nasem obrazu kako otvaramo dupla gazdinsta, brze bolje upisujemo u registar povrce da bi dobili povrat za traktori i sto drugih cuda kako bi se izborili sa postenom drzavom!
Sigurno da je tako ali posle se pojavi neki pametnjakovici na forumu koji za sebe misle da su Boga vatali za noge i pamet im se cedi pa je dostigo do mu.a i kazu da zato ova drzava propada jer se rade neke stvari koje su uredbama ili zakonima legalne!
Aman sve sto je legalno i nude treba koristiti maksimalno jer nas svaka dolazeca vlast dere vec godinama na svaki moguci nacin!
 
Nazad
Vrh