Vremenske prilike u 2017-oj godini

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Komsija pa i ne treba sad da pada. Neka posluzi jos malo ovako lepo da se pripremi i uradi setva pa posle neka padne. Za mene je ovako ok.
 
Ufff druze fali kise,kada bi palo 20lit nista ne bi pokvarilo,zito i ostalo bi ripilo,a bilo bi i lepse vlage za nicanje.
 
Treba kise, treba. Ovo sto je palo u toku zime je nista. Decembar - nista, januar - ono snega sto je bilo, malo je, ono kise sto je palo u februaru i martu, ne verujem da je palo vise od 60-70 l.
Tako da, stanje vlage u zemljištu daleko je od dobrog.
 
Ovih dana slusao sam na radio ASfm kazu da ce biti susna godina sa tropskim temperaturama istu informaciju preneli su i rumuni isti dan,ako bude tako onda smo je*ali jeza:haha:
 
Nista izgleda od kise ni ovde, izmenili prognozu. Bas bi legla jedna lepa kisica pa da se nastavi pripremom za setvu, kopao drugar rupe za stubove u jednoj njivi generalno ima dosta vlage ali nebi skodilo da nakvasi malo povrsinski sloj.
 
Одраз са радара прође преко мене без знакова живота,ветар дува а кише ни кап!

93d1c7f4728c9a1778d35941531b97c2.jpg
 
Kimi, imas bas nezahvalno zanimanje. To definitivno mora da se voli. Danas modeli pokazuju jedno, pa se desi suprotno. To vidjamo svakodnevno na tvu.
Svi mi ovde pokusavamo da pronadjemo kojoj prognozi najvise mozemo da verujemo, pa nikako to da se desi. Poslednja dva dana se gomila traktora razletela po selu kupujuci i bacajuci mineralno djubrivo jer je bila javljena kisa koja ce padati dva dana. Pa onda prognoza samo za nedelju. Pa prelazi u mogucu kisu i naravno imamo dzabe jurnjavu sa mineralnim djubrivom.

Svakako ti hvala sto si ovde sa nama.
Skoro sam pricao sa kumom koji je bio na Kopaoniku, i kaze mi:" Mi prognoze ne gledamo vec citamo sta Kimi pise". Tek tada sam shvatio da ovo nije jedino mesto gde pomazes :ppozdrav:
 
Kod mene poneka kap kiše ništa posebno samo da se javi . Vetar hladan sa severnog pola ,prilično hladno
 
Poslednja izmena od urednika:
Evo i ovdje poce neka sitna kisca...a valjalo bi da roka citavu noc a potom bar dvadeset dana lijepog vremena....kad bi
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh