Vremenske prilike u 2017-oj godini

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Изгледа да долази лето право правцато.. :cool:

q6uK5AdaR8CaPzEfWejZNA.jpg
 
gospodje,da ih ne nazovem drugacije sa rts1,kazu oblacno,pa jel treba da se salje slika kako sunce sija?
 
Slicna situacija ce biti kao prosle godine, bez kise od prve nedelje juna do nekog 10 jula otprilike. Stim sto je bila malo vec litraza ove godine u aprilu i maju po nekoj mojoj evidenciji, a manja u februaru i martu. Alli smo imali vise snega ove godine.
Videcemo da li ce nas opet izvuci neka kisa u prvoj polovini jula. Samo bih voleo da nam se ne ponovi 2012 godina.
 
Mi nismo dobili kiše kako su najavili,ali smo zato dobili olujni vetar,koji će da isuši i kanale,posle ovog vetra nam i 100 litara neće pomoći.:zli:
 
Ne moze Kimi nikako biti kriv sto nema kise.
Kise ni nece biti u narednih 20 dana 100%.
Niko nije rekao da je kriv sto nema kise! U pitanju je to sto meteorolozi su promasili profesiju, totalno i treba da se stide njihovih prognoza! Samo sto nekako volite da iskacete sa talasne duzine i izvadite iz konteksta dosta toga!:ppozdrav:
Ako bi ste pogledali prognozu za danas u mom mestu vec bi trebala da je pala u nekoliko navrata a ono corak!
Toliko o njima!
 
Pa to je prognoza. Aj ti prognoziraj koliko ce biti psenice, suncokreta, soje, kukuruza u srbiji.

Послато са SM-G900F уз помоћ Тапатока
 
Niko nije rekao da je kriv sto nema kise! U pitanju je to sto meteorolozi su promasili profesiju, totalno i treba da se stide njihovih prognoza! Samo sto nekako volite da iskacete sa talasne duzine i izvadite iz konteksta dosta toga!:ppozdrav:
Ako bi ste pogledali prognozu za danas u mom mestu vec bi trebala da je pala u nekoliko navrata a ono corak!
Toliko o njima!
Apsolutno se slazem sa tobom.Jednostavno prognoze nisu tacne ni u samo 1 dan a kamoli na 5 ili 7 dana.
Sa naglim napretkom tehnologije da se toliko gresi nije mi jasno.
Mogu da se kladim da bolje mogu proceniti rod psenice nego pojedine prognoze narednih 5 dana.
 
Niko nam nije kriv .
Situacija je losa iz godinu u godinu sposobnost zemljista da zadrzi vlagu je sve manja.Kise kao da treba svakindrugi dan.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh