Vremenske prilike u 2017-oj godini

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Vidi,pojma nemam šta je hteo da kaže! Pa pročitaj,ako te baš zanima :haha:

- - - - - - - - - -

U tome je fazon,ako možeš ta pročitaš,nahebo si! Slikano u zološkom vrtu,a i nemoram da se pravdam za avatar,uostalom,nekom je i ovo možd nacionalistički :haha:
 
Životinja ujeda

- - - - - - - - - -

Inače je okrenuta slika i nemojte se truditi oko nje

- - - - - - - - - -

Nek čita svako kako hoće,možda i stoji neka psovka,ne znam,davno je postavljena
 
Ja sam prošle noći čuo u nekom momentu da je počela kiša. Kišomer sam pogledao tek večeras, ali on je bio prazan. Sad mislim, možda sam i sanjao da je počela kiša... :haha:

A danas ceo dan vetrovit i sunčan, bez kapi kiše.
 
@dukej Nešto jako malo palo...videla se samo pored puta tu i tamo kako se sjurila...Tako da nisi sanjao...:spavam:
 
Komšo na tome samo i ostaje da "kažu". A da pogode za toliko dugo teško. Svašta je ovde moguće. Tako kažu da ako je jaka zima onda bude vrelo leto i obrnuto ako je zima topla (bez snega i mraza) onda će leto biti kišovito.
 
U selu kod mene u par pljuskova 11l. Za atar ne znam koliko i gde je bilo, drugar mi sad javlja da je kod njega na njivi samo zagasila prašinu.
 
Ja sam prošle noći čuo u nekom momentu da je počela kiša. Kišomer sam pogledao tek večeras, ali on je bio prazan. Sad mislim, možda sam i sanjao da je počela kiša... :haha:

A danas ceo dan vetrovit i sunčan, bez kapi kiše.
Nisi komso sanjao,pala je litra kise te noci.Ujutro kisomer tako pokazao a vec u podne je vec izvetrila...
 
za par minuta 7 l
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh