Polana

hvala vam na pomoći za sad
kad dodje vreme zastite ponovo ću da vam dosađujem :osmeh:
 
Sa cime prskate izmedju redova maline ,da li koristite nesto jos osim totalnog herbicida
 
hahaha... pa nije realno... ja nemam polanu, ali vilamet i tulamin ti mogu poslati postom kad hoces, 50 - 100kom, koliko god ti treba, nije problem. Dakle ne prodajem, poklanjam.
 
Problem je sto niko nece da prodaje desetak komada koliko meni treba - svi prodaju na 'iljade.

Da li bi neko hteo da proda 10 sadnica polane?

Hvala
Pozdrav

Ista muka, ja sam hteo da napravim ogradu oko pčelinjaka od nje, pisao sam već na temi. I ne treba mi više od 20 kom. Više zbog brzog rasta kao živa ograda i stalnog cvetanja nego zbog ploda.
 
Rosuljac i Vuxs javite se na PP sa adresom šaljem vam po 20 strukova maline Otem Blis koja je bujnija i duze cveta od polane.
 
Sadnja je obavljena 16.12.2014

viewer.php
[/URL][/IMG]

viewer.php
[/URL][/IMG]
 
Hvala clanu Boyla na poslatim sadnicama,stigle poslepodne danas,sutra cu ih zasaditi .
 
Prošlog proleća sam prvi put posadila polanu. Kad mi je vreme dozvolilo (početkom februara) orezala sam te prošlogodišnje stabljike, ali sam ostavila one koje su izbujale tokom leta da bih to presadila. E sad, te mlade su već krenule da listaju - na stabljici, ne iz korena (kapiram da verovatno malo i kasnim), da li biste mogli da mi objanite kako da ih presadim?

Čupam te mlade iz zemlje, orezujem i sadim ili ima još nešto? I da li sve te mlade treba da se povade ili može da ostane po neka uz te prošlogodišnje? Prošle godine sam sadila na 40 cm razdaljine.

Hvala u napred na odgovoru.
 
Hvala clanu Boyla na sadnicama, stigle su i zasadjene juce. Dve sadnice sam poklonio komsiji. Kad se razmnoze poklonicu i ja nekome pa nek se radost i magija darivanja siri po Srbiji. A clan Boyla je sve to pokrenuo.
 
Nazad
Vrh