Subvencije u poljoprivredi za 2017 godinu

Da li je neko dobio subvencije za umatičena grla, sa svima sa kojima sam pričao nikom nisu uplatili, a obećali da će sve isplatiti do kraja godine ?... Pitanje samo koje.
 
Poz.svima.Da li mozda neko zna sta se desava sa onim konkursom koji je bio objavljen za mladje poljo. do 40 go. do 08.juna cini se za neki dan vec prosle godine moze se reci.ako je neko slao potrebnu dokumentaciju za prijavu ili mozda zna nekog ko je poslao . ja sam zvao reklisu mi da su poceli da salju resenja pa me bas zanima dokle ce da ih salju i kome kad nigde nisu nista objavili a procitao samm da ima oko 640 resenja
 
Ni ove ni subvencije od osiguranja useva se ne uplaćuju a bitno da je krenula prinudna naplata poreza na imovinu.
 
Sta mislis da li ce skorije to da bude imas nekih informacija da li ce nas obavestiti da li smo dobili ili nismo
 
[FONT=&quot]Министар пољопривреде, шумарства и водопривреде Бранислав Недимовић ће [/FONT]сутра, 29. децембра 2017. године у 12,00 часова у Конгресном центру на Новосадском сајму, сала 1 и 2, [FONT=&quot]свечано уручити решења младим пољопривредницима. [/FONT]Прочитај више … Ko je dobio neka se javi ili zna nekoga bas me zanima
 
Predat racun od mesaone za povracaj i jos nista. Predat predracun za nabavku priplodnih nazimica, takodje nista ne odgovaraju. Ej breee, vise od pola godine im treba da procitaju i odgovore, jel moze ili ne. Pa posle tog vremena coveku prodje volja ili se ne seca vise dal je uopste to i hteo.
 
Da li neko zna kako se isplacuje povracaj za sadnice lesnika. Procentualno Ili fiksno

po sadnici
Isplacuju tek godinu dana nakon sadnje i to iznos max 90% od kupljenih i to 50%od cene sadnica. Moras zvati polj.inspektora iz opstine da izadje na teren kako bi on dao izvestaj sa kojim tek onda konkurises za povracaj.

Nada poslednja umire.
 
Nazad
Vrh