Suncokret 2017

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ja sam narucio LE99 jos 15.1.Pre dva dana me zovu i kazu da nema semena.Popizdeo sam.Odmah sam im otkazao i djubrivo i ostalo sto sam od njih hteo da narucim ili sam narucio..Saradnja ende.
 
Ja sam danas dobio LE25 takodje naruceno pred kraj januara. I sa semenom kukuruza se kasni stigao mi deo semena a jos 15 vreca cekam. Ove godine racunam novi su rade tek manje od godinu dana ovde, dok se uhodaju, a i drug mi radi tu pa im necu uzeti za zlo sto cekam ovoliko ako dobijem to sto sam trazio. A i za djubrivo i seme psenice su me ispostovali.
 
Ja sam narucio LE99 jos 15.1.Pre dva dana me zovu i kazu da nema semena.Popizdeo sam.Odmah sam im otkazao i djubrivo i ostalo sto sam od njih hteo da narucim ili sam narucio..Saradnja ende.
Takodje sam tako prosao. Gazda se izvinjava i kaze da ce mi nabaviti neostar po povoljnijoj ceni. Ne znam samo da li je malo dobio ili uopste nije dobio ili ga je dao nekom drugom. Sad imam samo Le 25 ostalo kondi i neomu sta cu jos uzeti videcu, mada bi voleo da nadjem Le 99.
 
Ako je tolika potraznja za le99 postoji li mogucnost da krenu da pakuju ko zna koji pod njegovom etiketom? Ko sto je bio slucaj sa domacim hibridima kukuruza..
 
230e. A inace za le99 205e za jesen, otisao i uzeo seme nisam narucio ili bilo sta. Slabi vam ti trgovci. I barolo 85e vreca za jesen.

Послато са SM-G900F уз помоћ Тапатока
 
Jesi Saten Union uzeo od distributera ili si nabavio iz Rumunije? Ja ću jednu vreću samo za probu ,neoma stigla 6 vreća za ovu godinu.
 
Nema ga u prodaji jer se razgrabio, znao sam da ce se razgrabiti zato sam ga jos u januaru narucio i dobio svo seme

Послато са LG-D802 уз помоћ Тапатока
 
Свуда је јагма за ЛЕ99 и ја сам га чекао дуго али је ипак стигао 10200дин. за кеш, многи су остали без порученог семена..
 
Malo je zbunjujuce,cena za le99 ili 10200 za kes ili 205e na jesen..ili to nije za istu kolicinu setvenih jedinica..?
 
Stigla Neoma po 30900 dzak, placanje od roda.Planiram od sledece nedelje zapoceti setvu
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh