Kukuruz 2017

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
kukuruzros.jpg
[/IMG]Evo kako kod mene opstaje kukuruz ovo su niži tereni ,rosa do 9-10h zavisi kad počne vetar ista ovakva je situacija na soji...volim ove delove atara zajebani su za rad i svi beže od njih a ja ko majmun kad vidi bananu kad čujem da neko daje arendu u tom delu prvi sam:haha:I uvek rodi uvek u naj gorim sušama tu bude dobro a da ne divanim o dobrim godinama...:osmeh:
 
Slikano 12.6. sjetva bila 26.4. Do danas 40 dana nije dobio kišu a nema je ni na vidiku. Ovi što su posijani od 8.-20.4. napreduju odlično, ima ih preko 2 metra visine a sve ovo kasnije žali Bože truda i bačeni novaca. Ne pamtim ovakvu sušu u 6. mjesecu
20170612_142358_zpsx9ijjvk1.jpg
 
Momo, kakav ti je onaj kukuruz što je prskan neopranom prskalicom? Jesi mu radio šta, a mogla bi neka slika ako ideš u obilazak. Baš me zanima jel sazdan od čelika :cool:
 
Imam jednju njivu od hektra pod kukuruzima i sad su kao sa bacine prve slike...otiso sam ih pogledat oko 10 sati ujutro i nije mi bilo bas svejedno gledati ih onako uvrnute....dok ne bude kakve kise nema obilazka
 
Momo, kakav ti je onaj kukuruz što je prskan neopranom prskalicom? Jesi mu radio šta, a mogla bi neka slika ako ideš u obilazak. Baš me zanima jel sazdan od čelika :cool:

Ma izgorio ali nije mnogo od 5 do 20 duznih metara kako koji red . Poslije totalno izgorelih ima par metarA zakrzljalih pa normalni . Inace mi je to najlosija parcela trenutno
Jako kasno sijano a ljuljnula zesca kisa poslije sjetve pa je ostalo kao beton
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh