Bora

Odg: Bora

Moze Zoki,ima on reduktor,a i blokadu ::namigivanje:: zanimljivo je da je reduktor na heblu,i tri brzohodne,a tri sporohodne i rikverc ::traktor1::
Post je spojen: [time]1273318292[/time]
_________________________________________________


Uploaded with ImageShack.us Evo trenutak,kada sam kupio i doterao Fenda :cao: dosao jedan drugar ljubitelj ovakvih stvarcica,da ga vidi ::namigivanje::
Post je spojen: [time]1273350989[/time]
_________________________________________________


Uploaded with ImageShack.us
 
Odg: Bora

E, pa to je onda prava masina za, recimo bastovanstvo.....
 
Odg: Bora

Zoki,otkud ti u ovako sitne sate? :spavam: Mogao bi svasta,ali kod mene nece,jer ja zivim u gradu i ne obradjujem nista :haha: :haha:
 
Odg: Bora

Nikad se ne zna. Pa nisam mogao da spavam, pa aj na Forum.
 
Odg: Bora

Recimo da je tako :cao: ali pre bi moglo da se desi,da nesto sitno vuce,ali ima jos 3 traktora... :(
 
Odg: Bora

Ok Zoki,mene oni ispunjavaju.Nikad se ne dosadjujem,uvek nesto radim oko njih. Ajher i Zadrugar su registrovani,sa njima sam isao vec nekoliko puta u moje rodno selo,30 km od Sapca :haha:
 
Odg: Bora

Naravno, razumem vas. I ja sam svojevrsni zaljubljenik u traktore od kako znam za sebe. Volim da ih vozim, da cackam oko njih, sve sto znam. Znam dosta oko elektrike na njima, iako sam gimnazijalac, to me zanimalo. Voleo bih da znam mnogo vise oko mehanike, ali o tom potom, ima vremena. naucicu. Stoga, razumem vas, jer oni i mene ispunjavaju. A Zadrugar je i meni veoma poznat traktor, ima ga moj kum, samo nisam znao da je toliko "mator".......
 
Odg: Bora

Bas mi je drago,da se interesujes oko svega toga.A gimnazijalac,koliko ti to imas godina?Jel taj rudnik tamo malo oziveo? :ppozdrav:
 
Odg: Bora

Slabo, slabo. trebalo bi da ozivi, ali ko ce ga znati. Pise na profilu, imam 20 godina. :ppozdrav:
 
Odg: Bora

Da,ja profil nisam ni gledao do sada,i vidim 21 godinu ::svaka cast:: A vidim i zasad lesnika,i traktoristu,nebih rekao da si ti :haha:
 
Odg: Bora

Traktorista je moj otac, ja sam slikao. On inace pati od okostavanja, pa je zato tako pogrbljen.... Da, druga slika je plantaza lesnika, a ona na kojoj je traktor to je plantaza oraha....
 
Odg: Bora

Da je unikat nije,ali je svakako zanimljiv i pomalo neobican traktor ::namigivanje::
 
Odg: Bora

MONTOYA je napisao(la):
U kom si delu Šapca komšo? :cao:
Na Triangli komsija :D :A ja tebe odavno na PP pitao iz kojeg si sela,ali jos nisam dobio odgovor ::namigivanje:: ::namigivanje::
Post je spojen: [time]1273804020[/time]
_________________________________________________
zokidrum je napisao(la):
Traktorista je moj otac, ja sam slikao. On inace pati od okostavanja, pa je zato tako pogrbljen.... Da, druga slika je plantaza lesnika, a ona na kojoj je traktor to je plantaza oraha....
Zoki pricali smo o ceni lesnika i oraha.Ja sam se raspitao,i ovde je cena lesnika 6oo din/1 kg,a oraha 400 din/kg,naravno cene su maloprodajne.Eto ako ti je ovo za utehu ::novac::
Post je spojen: [time]1273836847[/time]
_________________________________________________


Uploaded with ImageShack.us Podsecanja radi,ovako je izgledao Ajher,pre sredjivanja :cao:
 
Odg: Bora

Hvala puno, mozda ce mi biti od koristi. Usput, cika Boro, odakle intreresovanje za stare traktore?
 
Odg: Bora

Ja sam od ranije voleo antikvitete.E sad,imao sam dosta interesovanja.Prvo sam bio saradnik Narodnog Muzeja u sapcu,odsek Arheologija.Drugar mi je bio kustos,isli smo u rekognosciranje terena,iskopavanja,preistorijskih i Rimskih lokaliteta.Bavili smo se i speleologijom,otkrili smo i ispitali nekoliko pecina.Sakupljao sam stari novac,bio sam lovac/jos uvek imam 2 karabina/ribolovac,planinar,filatelista,a imao sam i desetak old-timer motocikala.Sada sam Radio-Amater prve klase i igram se sa starim traktorima.To bi bilo ukratko ::namigivanje:: ::namigivanje::
 
Nazad
Vrh