Zimovanje

Covek lepo otvorio temu gde ko ide i kad.radio i zaradio i hoce sebi to da priusti.ja sam krajem januara na zlatiboru.svi imamo 200,300e kuci to je dovoljno za 5 dana zimovanja naravno ne bahacenjem mona,grand itd.u pravu je kolega iz mitrovice jedan je zivot.imam 32 god i kad je vreme bilo da se ide na ekskurzije u osnovnoj skoli isao sam na svaku a tad je bilo jeb.no vreme inflacije i cuda,kako su moji tad placali ne znam.pogotovo letovanja sad u maju i septembru za male pare 100,200 i to u grcku.svi mi mozemo da idemo na odmor samo kako ko hoce da se odvoji od love a znam da svi koji smo na forumu krvnicki zaradjujemo
 
Kod mene u kraju je popularan Zlatibor za zimovanje... Ja nikad nisam isao na zimovanje ali cu ove godine da pokusam da napravim kombinaciju i odem...sto kaze dejaaaa jednom zivis...na letovanje ne mogu da idem (ove godine sam iso do Ostroga na 2 dana) a preko zime ima mnogo manje posla...
I molim gospodu (ako mogu tako da ih nazovem) da ne komentarisu bezveze ko sta radi i kako radi... u pravilima forumi nigde ne pise da clan mora da ima minimalno 100ha i da se valja u blatu do guse....
 
Brrr
20170111_082528.jpg
 
Snijeg nije nesto velik....kod nas je jedno 12 centi.a temperatura 13 u minusu,,,,,da imamo zicaru da nas vraca uz brijeg mogli bi rec da smo i mi na zimovanju.Ovako nista...samo provirujemo kroz prozor....ja i macak
 
Obavljeno zimovanje prošle nedelje,Kopaonik,JAT apartmani,snega koliko hoćeš a lepo vreme ubilo se za skijanje.Lepo se iskijao sa klincima.
 
Rešili na zimovanje,Kopaonik,Konaci.Klinci presretni,došlo 5 porodica sa 13-oro dece.Vreme prelepo,sunce i temperatura -4,idealno za skijanje.
 
Poslednja izmena:

Mi bili na tari...mi,kumovi, prijatelji sa 4oro kola...dece ko sitni svetaca,sanki i kojekakvi pomagala za sankanje kolko hoćeš.. a snega...snega mi je taman dosta za ovu godinu...
 
Ova slika govori bas dosta. Bio sam na tari 2010god iznajmili smo vikendicu u naselju Sekulic kod zicare,tara je predivna i jos uvek nije komercijalizovana kao Zlatibor i Kopaonik
 
Nazad
Vrh