Tapaciranje kabine

Kolege, ako je neko tapacirao kabinu od 539 iskreno da mi kaže dali je bar nešto smanjio buku? Ne vidim neku veliku svrhu iz prostog razloga, jer nije fizički odvojeno od motora, plus menjač ide sav kroz kabinu i prenosi se zvuk. Razmišljao sam da tapaciram, ali ne bi radio nešto što nema nikakve koristi...
 
Imam belorusa siroka kabina i trebao bi se odraditi donji deo kabine!
Nakon toga imam i imt 542 stari tip!

Gde nam je zorancile?



Gogi
 
Jel ima neko kontakt telefon od člana "zorancile", hteo bi da se čujem sa njim oko cene tapaciranja?
Pokušavam da mu pošaljem privatnu poruku ovde na forumu, ali mi izbacuje grešku...
 
Zna li neko da li postoji neki drugi majstor koji kvalitetno radi tapaciranje, a da pritom radi na terenu? Do ovog člana "zorancile" nikako ne mogu da dođem, ne poznajem nikog iz Bašaida a broj telefona ne uspevam da nabavim...
 
Zna li neko da li postoji neki drugi majstor koji kvalitetno radi tapaciranje, a da pritom radi na terenu? Do ovog člana "zorancile" nikako ne mogu da dođem, ne poznajem nikog iz Bašaida a broj telefona ne uspevam da nabavim...
Ako neko ima kontakt ovog majstora za tapacirung iz Bašaida i meni bi trebao. Takođe sam na nekom forumu naisao na ime Dusana Vujčića iz kikinde koji isto tvrdi da radi tapacirung u traktorima.Naročito bi mi trebao broj telefona ovog čoveka, ako neko ima.
 
Interesuje me kako je najlakše skinuti tapacire u kombajnu jer se skaj odvojio pa sam skinuo a sad ostao sunđer koji je sav nešto lepljiv čime bi mogao to skinuti sa lima pa da ponovo tapaciram. Mislio sam da lepim stirodur samo ne znam kojim lepkom je najbolje da se lepi za lim a preko da zalepim skaj za stirodur.
 
A sto bi stirodur, zasto ne sundjer? To se radi sa sintelon lepkom u kanti i sa cetkom mazanje! A ima sad i lepak u spreju za te stvari isto se koristi!
 
Nemoj stirodur, napravices samo gore... tebi treba nesto sto upija rezonovani zvuk i spreci vibracije metalnih panela.
 
Nazad
Vrh