Tapaciranje kabine

zorancile

Banned
Učlanjen(a)
16 Mar 2010
Poruka
3.141
Lokacija
Bašaid
Jel neko od vas tapacira traktorske kabine?
Ovako na primer:

15g73ah.jpg

2s1lsox.jpg

dmw968.jpg

r1lyqt.jpg

szx6qw.jpg

2133ias.jpg

21q2p4.jpg

nqxteu.jpg

o9rg3s.jpg
 
Da, ja to radim, kao i generalne, farbanje, instalacije... Do sad sam radio za oko 1000 dinara po tapacirungu + materijal. Znaci oko 5000 dinara za ruke za celu kabinu za rusa sa sirokom kabinom.
 
postavi cenovnik po tipovima traktora :D
Post je spojen: [time]1269720087[/time]
_________________________________________________
 
Ne mogu za jedan dan da uradim, prvo izmerim, iskrojim, pa onda motam komsinicu krojacicu da mi prostepa, jer ja nemam masinu (a i ne umem da sijem), zatim se lepi. Uglavnom ne lepim odjednom, nego, na primer, prvo sredinu, pa sutra kad se osusi sredina, onda krajeve, da bi sve bilo zategnuto. Tako da kad ima vise tapacirunga, provedem vise dana. (jos ako treba da ostruzem stari lepak i rdju...)
Dosad sam sve radio kuci, nezgodno je da idem van sela, jer treba vise puta, pa bi bilo skupo... a i sta cu onda sa komsinicom? :haha:
Naplacivao sam 1000 dinara po tapacirungu za ruke, bez obzira da li je to imt, rakovica, dajc, rus, john deere, fiatagri... meni je svejedno...

Ovu temu sam postavio zato da bi cuo dali jos neko radi ovako nesto, da vidim kako i posto, jer ja neznam nikog drugog ko to radi, da vidim da li je to ispod ili iznad cene?
 
O ceni je jako diskutabilno jer nije isti moj tapacirung na 560 jer imam 1 na blatobranima koji se habaj(moji su za sad o.k.) a nije fer da bude ista cena tapacirunga ni nekom za torpeda koji ima veliki tapacirung i jos ga treba prostepati i tapacirung vrata starog rusa.
 
stvarno lepo moj komšija je sam tapaciro imt 542 ali samo blatobrane .A dal si razmišljo da ti i komšinica zamenite uloge da ti štepaš a ona ostalo pod uslovom da je zgodna
Post je spojen: [time]1287341094[/time]
_________________________________________________
a kamp prikolica da bude sa lošim oprugama pa da štediš energiju
 
majstor sloba iz uljme radi tapacirunge u traktorima i kombajnima,ali je vise poznat po ugradnji muzike u automobile i popravci instalacija.
 
velja imt 540 je napisao(la):
A dal si razmišljo da ti i komšinica zamenite uloge da ti štepaš a ona ostalo pod uslovom da je zgodna
Post je spojen: [time]1287315894[/time]
_________________________________________________
a kamp prikolica da bude sa lošim oprugama pa da štediš energiju

:haha: Komšinica je ozbiljna žena, a i starija je od mene prilično...
 
Nazad
Vrh